Lista aktualności

Co sądzicie o weselu w Sylwestra?

10-12-2015

Dzień ten dla większości, to magiczna data rozpoczęcia kolejnego etapu życia! Plany, podsumowania - bilans - postanowienia noworoczne. Te myśli zaprzątają niejednego w tym dniu. Świetnym rozładowaniem napięcia i emocji, kumulowanych się przez cały rok jest bal sylwestrowy.

Rozbłyskujące się fajerwerki i strzelające korki szampana. Pięknie wystrojone sale balowe. Romantyczny nastrój otaczający tańczące, w równie eleganckich strojach - pary. Zabawa do białego rana w atmosferze radości, gwaru i śmiechu.

Analogicznie z czymś takim kojarzą się zaręczyny, przygotowania do ślubu a w końcu przyjęcie weselne. Taki właśnie obraz przychodzi na myśl młodym parom planującym ślub. Wyobrażają sobie swoje wyjątkowe przyjęcie weselne a cała otoczka sylwestrowej nocy świetnie wpasowuje się w marzenia nowożeńców.

Nasuwa się jednak pytanie, czy warto ten właśnie dzień wybrać na datę obchodzenia rocznicy ślubu przez wiele lat?
Również organizacja wesela w tym terminie –niemniej, jak w każdym innym - niesie za sobą plusy i minusy.

Pamiętajmy, że noc ta w większości lokali jest już zarezerwowana na zabawę sylwestrową. Właśnie dlatego, jeśli zdecydujcie się wybrać 31 grudnia na datę swojego ślubu, musicie pamiętać aby znacznie wcześnie rozpocząć poszukiwania wolnej Sali.

 

Jeśli jednak znajdziecie odpowiednią, wolną salę a w niej profesjonalny i gotowy przygotować wasze przyjecie personel, czy to będzie koniec wszystkich organizacyjnych niedogodności?

Pamiętajcie o tym, że na przyjęciu powinna zabrzmieć cudowna muzyka zespołu, czy popularnego DJ`a.
Ich, tak samo jak lokalu, musicie dużo wcześniej wybrać i zarezerwować. Cena ich usługi za sylwestrową noc także może być znacznie wyższa. Z tym powinniście się niestety liczyć.

W poszukiwaniach może pomóc wam branżowy serwis internetowy, na którego stronach znajdziecie duży wybór profesjonalistów.

Pozostałych usługodawców, związanych z branżą weselną, fotografów, samochody do ślubu, czy kamerzystów znajdziemy na innych serwisach Grupy Portali Weselnych.


Powróćmy jednak do naszego głównego tematu i zastanówmy się także nad plusami wesela w Sylwestra!

Możemy w tej kwestii rozpisywać się w nieskończoność, opisując wspaniałą scenerię sylwestrową i atmosferę panującą nie tylko na Sali weselnej ale także wszędzie wokół. Aurę zimową, która będzie również cudownym tłem do pamiątkowej sesji ślubnej. Czy w końcu symbolikę zmian i rozpoczęcia nowego etapu w życiu. To walory psychologiczne tego terminu.

Pofantazjować może również Młoda Pani przy wyborze swojej sukni ślubnej a także tego, co na nią narzuci w tę mroźną, grudniową noc. Puszczając wodze fantazji, może uzyskać efekt, który zaskoczy wszystkich bajkowym pięknem.
W salonach sukien ślubnych, wśród ogromnego wyboru modeli, można także wyszukać dodatki, futerka, narzuty, peleryny i skomponować w niepowtarzalną całość.

Mając świadomość wszystkiego, z czym wiąże się organizacja wesela w Sylwestra, pozostaje podjąć tylko decyzję, czy to właśnie ten termin was interesuje.

Jeśli jesteście romantykami, to symbolika i wyjątkowość tej daty będzie dla was głównym argumentem, przemawiającym za wyborem 31 grudnia. Wszelkie inne niedogodności i przeciwności nie będą straszne.

Osobom tym, pozostaje życzyć powodzenia w przygotowaniach i Szampańskiej Zabawy Weselnej w noc sylwestrową!
 

Lista aktualności