Lista aktualności

Ciągły rozwój to nasza specjalność!

05-04-2013

Pogoda nie sprzyja nam w tym roku, co nie wpływa na fakt, iż wesela cały czas się odbywają, a nasz serwis ciągle się rozwija. Nie zapadliśmy w sen zimowy. Zebraliśmy już ponad 700 kliknięć ?lubię to? oraz 3500 lokali. Liczby mówią same za siebie.

Minęło już trochę czasu od naszego ostatniego wpisu, a mamy czym się pochwalić. Nawet podczas pisania tej wiadomości, do naszej bazy dodał się kolejny lokal! Dzięki temu nasza baza ma już 3500 lokali, co oznacza, iż w miesiąc zarejestrowało się około 120 lokali!

Dokładamy wszelakich starań, by nasz serwis znajdował się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google, szczegółami zanudzać Was nie będziemy :)

Jeśli tylko macie taką ochotę, możecie nas sprawdzić pod frazami takimi jak: „lokale wesele” czy „sale wesele”. Zresztą bardzo prawdopodobne jest to, iż trafiliście do nas w ten właśnie sposób :)

W zeszłym miesiącu mieliśmy 63 tysiące nikalnych użytkowników, co miało przełożenie na 656201 odwiedzin! Pary Młode odnajdują u nas zarówno tradycyjne domy weselne, jaki i sale weselene, a nawet dwory i pałace.

Każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Lista aktualności