Lista aktualności

Barman na wesele – modny sposób na urozmaicenie wieczoru.

27-08-2018

Wynajęcie barmana na wesele to jeden z ciekawszych sposobów na urozmaicenie tej wyjątkowej imprezy! Kiedy warto zdecydować się na pokaz barmański i ile może kosztować taka przyjemność?

 

Nie wyobrażamy sobie imprezy weselnej bez dodatkowych atrakcji. Pokaz fajerwerków, fontanna czekolady, fotobudka, czy pokazy taneczne to stałe punkty programu na wielu weselach. Coraz więcej par decyduje się na takie urozmaicenie wieczoru, by zapewnić gościom dodatkowe przeżycia, jak i sprawić, by ten wyjątkowy dzień był naprawdę niezapomniany. Jedną z takich atrakcji jest pokaz barmański.

Barman na wesele – dlaczego warto?

Atrakcje dla gości weselnych są przeróżne, jednak jednym z popularniejszych rozwiązań jest drink bar na wesele. Nic w tym dziwnego, skoro udane wesele to zabawa do białego rana, przy świetnej muzyce i dobrym alkoholu. To ostatnie może zapewnić barman, który na życzenie gościa stworzy jego ulubiony drink z dostępnych składników.

Drink bar na wesele to świetna opcja, szczególnie dla gości, którzy bardziej od tradycyjnej wódki cenią sobie kolorowe kompozycje z procentami. Co więcej, często drink bar to także świetne rozwiązanie dla abstynentów, którzy z przyjemnością wypiją Pinacoladę, czy Sex on the Beach bez alkoholu. Tym samym zainwestowanie w taką atrakcję powinno przypaść do gustu wszystkim gościom.
Co więcej, często zupełnie inne alkohole wybierają kobiety, a inne mężczyźni. Dzięki dostępności do drink baru każdy z gości dostanie taki trunek, który naprawdę mu zasmakuje. To także możliwość wybrania czegoś z większą, jak i mniejszą ilością procentów.

Pokaz barmański

Wynajmując barmana na wesele można zaplanować także pokaz barmański. Latające kubki i butelki, spektakularne podrzuty oraz sztuczki barmańskie, to atrakcja, która z pewnością przyciągnie uwagę gości. Pokaz barmański przy akompaniamencie muzyki zapewnia kilkanaście minut świetnej rozrywki. Warto przed zdecydowaniem się na taką atrakcję, nieco więcej poczytać o możliwościach i wybrać pokaz, w którym uczestnikami mogą być goście. Tak zorganizowana zabawa przyniesie dodatkową radość, a najbardziej zaangażowani w nią uczestnicy dostaną drinki, które zostały skomponowane w czasie pokazu. Co więcej, prócz pokazu barmańskiego, istnieje możliwość zorganizowania warsztatów barmańskich. Doświadczony barman może zdradzić kilka tricków na przygotowanie najpopularniejszych drinków.

Barman może także zorganizować kilka konkursów w ramach pokazu barmańskiego. To dodatkowo zintegruje gości i zapewni im świetną zabawę. Para młoda wcześniej może przygotować małą niespodziankę dla wszystkich zwycięzców konkursów barmańskich na weselu.

Barman na wesele – cena

Pokaz barmański to atrakcja, której cena waha się od 1 000 zł do nawet 5000 zł. Ostateczna cena uzależniona jest od ilości gości, składników na drinki, pracujących barmanów, a także dodatkowych atrakcji, takich jak pokaz barmański, czy szkolenia barmańskie. Nie da się ukryć, że im bardziej podstawowa usługa, tym mniejsza cena, jednak to właśnie te inne atrakcje sprawiają, że tak często na wesela wybiera się właśnie barmana.Wyjątkowe atrakcje weselne

Każda para marzy, by ich wesele było naprawdę niezapomniane. Nie da się ukryć, że wyjątkową imprezę tworzą dobrze bawiący się goście. Ci, którzy tańczą, śmieją się, jak i uczestniczą w zaplanowanych zabawach. To dzięki nim ten wieczór staje się naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Właśnie z tego powodu dobrze zadbać o dodatkowe atrakcje dla gości, takie jak pokaz barmański.  To ułatwia integracje, zapoznawanie się gości, jak i zabawną rywalizację między nimi.

Warto zdecydować się na barmana na swoim weselu. To doskonałe rozwiązanie, które cieszy kubki smakowe gości, jak i zapewnia szampańską imprezę do białego rana. Bo przecież, czy nie o to chodzi, by wyjątkowo uczcić ten jedyny dzień w życiu?

Lista aktualności