Lista aktualności

Zaręczyny i wesele śmigłowcem? Tylko z HeliPoland

22-08-2022

Jeśli planujesz zaręczyny albo oboje planujecie już ślub i wesele, idealnym pomysłem może być wynajęcie śmigłowca. Lot zaręczynowy sprawi, że Twoja wybranka na pewno jeszcze bardziej doceni Twoje starania, a lot ślubny zaskoczy nie tylko Was, ale i Waszych gości.

Zaręczyny i wesele śmigłowcem to najlepszy plan, jaki moglibyście sobie wymarzyć. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby marzenia przeobraziły się w rzeczywistość. Wszystko to jest możliwe tylko z HeliPoland.

To niesamowite przeżycie i dodatkowy dreszczyk emocji

Każdy, kto chociaż raz leciał śmigłowcem wie, jak niesamowite jest to przeżycie. Z poziomu lotu można zobaczyć o wiele więcej i to nawet w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Ze śmigłowca bez problemu można podziwiać duże połaci lasów, zakręty rzek, inne, duże zbiorniki wodne, góry, a także całe miasta. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji nim lecieć, zaręczyny albo ślub to niepowtarzalna okazja. Tym bardziej, że śmigłowiec możecie mieć tylko dla siebie. W HeliPoland możecie zdecydować się na indywidualny lot zaręczynowy albo lot ślubny. Będzie towarzyszył wam jedynie pilot, który zadba o to, żeby wszystko odbyło się sprawnie.

Nie da się ukryć, że zarówno zaręczyny, jak i ślub to ogromne wydarzenie. Towarzyszą im ogromne emocje, których nie zapomina się do końca życia. Jeśli lubicie intensywne doznania, pomyślcie o tym, żeby urozmaicić zaręczyny i wesele śmigłowcem. To zapewni wam dodatkowy dreszczyk emocji, a w dodatku sprawi, że chwile te jeszcze bardziej zapiszą się w waszej pamięci. Jeśli zdecydujecie się na lot ślubny, będzie to niesamowita przygoda nie tylko dla Was, ale i dla Waszych gości. Sam widok tego, jak Młoda Para ląduje przed kościołem czy salą weselną, na pewni ich zachwyci. To zdecydowanie ciekawsza alternatywa dla przejazdu luksusowym, sportowym autem, limuzyną czy bryczką.

W HeliPoland dbamy o każdy szczegół

Żeby zaręczyny i wesele śmigłowcem były udane, trzeba dobrze je zaplanować. W HeliPoland dbamy o każdy szczegół tak, żebyście Wy mogli zapamiętać je jak najlepiej. Jesteśmy w stanie zorganizować Wam nawet szampana i kwiaty. Takie atrakcje sprawią, że i tak niesamowite już przeżycie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. Na pewno chcielibyście je jakoś uwiecznić. O to także możemy zadbać. Zawsze dajemy naszym klientom na tyle dużo czasu, żeby bez problemu mogli porobić sobie zdjęcia albo wszystko nagrać. Co więcej, współpracujemy z profesjonalnymi fotografami, którzy mogą uwiecznić je za Was.

Zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego też jesteśmy w stanie zorganizować lot zaręczynowy czy też lot ślubny niemalże w każdym miejscu w naszym kraju. W zależności od tego, co Wam się zamarzy, możecie wylądować na szczycie góry, w pobliżu jeziora, przy brzegu rzeki albo na oddalonej od miejskiego zgiełku polanie.

Sprawdź pełną ofertę HeliPoland

Lista aktualności