Lista aktualności

Wesele w hotelu, czyli co oferują nam hotele, a czego nie znajdziemy nigdzie indziej?

22-06-2020

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, dlatego ich organizacja wymaga wiele pracy i przykuwania uwagi do detali. Jednak obok dekoracji, DJ-a i zaproszeń, ogromne znaczenie mają także sala, jedzenie i ogólna wygoda zaproszonych gości.

Dlatego, wiele par młodych coraz częściej decyduje się na organizację swojego przyjęcia weselnego w hotelu. Jaką przewagę ma takie rozwiązanie nad innymi? Oto kilka największych zalet takiego rozwiązania.

Catering na najwyższym poziomie

Przede wszystkim, w hotelu możemy liczyć na najwyższy poziom obsługi i jedzenia. Przed przyjęciem możemy skosztować menu hotelowego i uzgodnić najdrobniejsze szczegóły z szefem kuchni. Sprecyzowanie menu z uwzględnieniem dań dla wegetarian, wegan czy gości przyjeżdżających z zagranicy to żaden problem dla hotelowej kuchni. A jedzenie będzie przygotowywane na miejscu, będzie świeże i w najlepszej jakości.

Dodatkowo, hotele bardzo często współpracują z dobrymi cukierniami, więc mogą nam polecić najlepszych specjalistów. Przewiozą i przechowają również ciasta i tort.

Kelnerzy w hotelu doskonale znają rozkład sali, także jej obsługa będzie sprawna i w najwyższym standardzie.

Pomoc przy organizacji przyjęciaHotele posiadają także koordynatorów przyjęć, którzy będą dla nas wsparciem przy samej organizacji wesela oraz podczas jego trwania. Koordynator pomoże nam w doborze dekoracji (hotele często dysponują już takimi dekoracjami, także możemy skorzystać z ich zasobów), a także poleci dobrego fotografa czy zespół weselny. Dzięki takiemu wsparciu, organizacja przyjęcia przebiegnie bezproblemowo.

Źródło: Hotel Olandia

Nocleg dla gości

Oczywiście, jedną z największych zalet wesela w hotelu jest nocleg dla wszystkich gości i pary młodej. Nikt nie jest zmuszony opuszczać przyjęcia nad ranem, choć oczywiście hotele mogą także pomóc w organizacji transportu dla gości na lotnisko czy do miasta.

Goście zostaną ulokowani w wygodnych pokojach, gdzie mogą odpocząć przed i po przyjęciu. Dodatkowo, hotele często posiadają specjalne pakiety dla pary młodej oraz jej gości, w których mogą oni skorzystać z zabiegów w strefie SPA.

Organizacja poprawin również nie stanowi żadnego problemu. Goście mają do dyspozycji cały teren wokół hoteli, także mogą skorzystać z tras spacerowych czy nawet wynająć rower wodny lub skorzystać z innego rodzaju atrakcji.

Organizacja przyjęcia w hotelu to wspaniała sprawa. Hotele udzielają fachowej pomocy przy organizacji przyjęcia, co sprawia, że młodzi mogą odetchnąć z ulgą, a goście mogą bawić się do białego rana. Zapoznaj się bliżej z ofertą Hotelu Olandia i zorganizuj przyjęcie weselne na łonie natury.

Artykuł sponsorowany

Lista aktualności