Lista aktualności

Transport dla gości weselnych - czy wynajem busów to dobra idea?

16-12-2019

Ślub jest wyjątkowym i zarazem jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Ten dzień musi być naprawdę niesamowity, pod każdym względem. Nic więc dziwnego, że przygotowania do ślubu oraz wesela są tak czasochłonne i skomplikowane.

Przewóz osób podczas wesela

Pary Młode dbają o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, starając się zapewnić gościom niezapomniane wrażenia. Organizacja wesela to nie tylko wybór sali weselnej, orkiestry i sukienki. Pary Młode dokładają wszelkich starań, aby goście czuli się docenieni. Dbając o ich wygodę organizują również transport. Czy wynajem autokarów podczas uroczystości ślubnej jest dobrym pomysłem? - w tym miejscu postaramy się przybliżyć kwestie związane z obsługą transportową dla gości a więc wynajmem busów i autobusów na wesele.

Kiedy warto rozważyć wynajem busa na wesele?

Obecnie narzeczeni bardzo mocno angażują się w organizację ślubu oraz wesela, starając zaplanować wydarzenie w każdym calu. Coraz więcej uwagi przywiązują do zapewnienia gościom możliwości skorzystania z transportu na przyjęcie. Rozwiązanie to jest szczególnie korzystne, jeśli wesele odbywa się poza miastem lub większość gości pochodzi z okolicznych miejscowości. Dzięki takiemu rozwiązaniu rodzina oraz znajomi zaproszeni na przyjęcie nie muszą się zastanowić, w jaki sposób dotrzeć na zabawę, poszukiwać na własną rękę transportu, ponieważ wszystkim zajęła się Para Młoda a goście mogą w pełni oddać się zabawie weselnej – bez obawy o powrót z przyjęcia. Wynajem firmy transportowej do obsługi transportu to dobry pomysł w przypadku, gdy Para Młoda zarezerwowała gościom miejsca noclegowe w pobliskim hotelu.

Usługa przewozu osób to rozwiązanie dedykowane wszystkim Parom Młodym, którym zależy na zapewnieniu nie tylko wielu atrakcji podczas przyjęcia weselnego, ale również wygody w trakcie podróży powrotnej z wesela. Para Młoda musi wybrać pomiędzy wynajmem busów, wynajmem autobusów lub mikrobusów w zależności ilu gości wyraziła chęć skorzystania z transportu. Tu podjęcie decyzji w głównej mierze zależy od liczby gości oraz zainteresowanych skorzystaniem z transportu - warto wcześniej poprosić gości o informację w tej kwestii. "My na zaproszeniach daliśmy mały dopisek odnośnie busa z kierowcą który będzie do dyspozycji naszych gości i poprosiliśmy o informację czy będą chcieć skorzystać. Wtedy poszukałam firmy oferującej wynajem busów Kraków - ustaliłam ile mikrobusów potrzebujemy w jakich godzinach i jaką będą kierowcy musieli realizować trasę. Wszystko mailowo, później zaliczka, umowa i transport miałam załatwiony. Wyszło świetnie, goście docenili" - mówi Pani Monika z która brała ślub w 2019 roku w urokliwym folwarku pod Krakowem.

Zapewnij gościom kompletną usługę transportową!

Usługa polegająca na przewożeniu gości spod kościoła na salę weselną oraz odwożeniu w godzinach porannych jest dość popularna i wielu parom wynajem busów oraz autobusów kojarzy się właśnie w ten sposób. Natomiast przewóz osób na wesele może wyglądać zupełnie inaczej! Coraz większą popularnością cieszy się oferta polegającą na zapewnieniu kompleksowej obsługi transportowej. Realizowana jest w dzień oraz w nocy, gdy goście weselni odwożeni są z przyjęcia do centrum miasta, pod kościół lub prosto do domów. Takie rozwiązanie zapewni gościom możliwość swobodnej zabawy, aż do rana! Z pewnością warto rozważyć wybór kompleksowej usługi transportowej.

Wynajem autokarów lub busów w celu zapewnienia gościom weselnym podróży na salę weselną oraz powrotu do domu, cieszy się pochlebnymi opiniami zarówno wśród gości weselnych, jak i Par Młodych. Ty również możesz pójść o krok dalej i wybrać kompleksową usługę transportową. Zadbaj, aby Twoje przyjęcie było fantastyczne pod każdym względem!

Pomoc w opracowaniu tekstu miała firma M Bus - wynajem autokarów Kraków

Artykuł sponsorowany

Lista aktualności