Lista aktualności

Sala na wesele pod Poznaniem? Wybierz Hotel Ossowski!

06-07-2023

Lato to czas ślubów i wesel, dla wielu par czas stresów, ale i niepowtarzalnych wrażeń. Dla wielu to przecież najważniejszy dzień w życiu. Gdzie wynająć salę weselną, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem i ten dzień faktycznie był najważniejszy i najpiękniejszy?

Gdzie wynająć salę weselną pod Poznaniem?

Przyszli nowożeńcy nierzadko decydują się uciekać od zgiełku miasta i wybierać miejsca na uboczu. Pełne klimatu, spokoju i zapewniające sielankową atmosferę. Najważniejsze, aby opinie były jak najlepsze, jedzenie pyszne, a obsługa odpowiedzialna za organizację tego dnia - otwarta i pomocna. 

Na szczęście takiego miejsca nie trzeba szukać daleko od stolicy wielkopolski. Hotel Ossowski w Kobylnicy jest idealnym miejscem na organizację wymarzonej imprezy weselnej, co potwierdzają dziesiątki zadowolonych par!

Dlaczego hotel Ossowski to dobry wybór na wesele?

20 lat doświadczenia organizacyjnego, nieskazitelna opinia, świetne zaplecze i pomocna obsługa hotelu. To tylko kilka, z niewielu zalet obiektu. Gwarantujemy pomoc i pełne zaangażowanie, gwarantujemy przepyszną polską kuchnię z nutką nowoczesności. Zapewniamy spokój w organizacji i podczas samej uroczystości. W naszym hotelu wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Setki udanych imprez na koncie, tysiące zadowolonych gości i mnóstwo zachwyconych par młodych. Mało? Rezerwując u nas salę na wesele, para młoda w gratisie dostaje nocleg w apartamencie dla nowożeńców.

4 klimatyzowane sale, dopasowane do wszystkich potrzeb

Hotel Ossowski oferuje 4 doskonale wyposażone, w pełni klimatyzowane sale weselne, o przytulnym, eleganckim wystroju i różnej wielkości. Zadbaliśmy, aby każdy znalazł to, czego szuka. Od małej kameralnej sali do 30 osób, aż po naszą dumę - salę balową dla 120 gości! Zacznijmy od początku!

W ofercie mamy 4 piękne i doskonale wyposażone sale. Klimatyzacja, elegancki wystrój i wyposażenie dodatkowe, dopasowane do potrzeb najbardziej wybrednych gości. Nasze sale mają różną wielkość, aby dać wybór i dostosować rozwiązanie do oczekiwań naszych klientów. 

Sala Kameralna do 30 osób  - przytulna sala, dostosowana do organizacji nieco mniejszych uroczystości rodzinnych. Idealna do organizacji wesela w gronie najbliższych. Urządzona tak, aby każdy z gości czuł się w niej dobrze oraz swobodnie.

Sala Kremowa do 40 osób - nieco większa, jednak dalej przytulna i urokliwa. Dla wszystkich szukających elegancji i dobrego smaku. W połączeniu z doskonałą obsługą i świetną kuchnią - rozwiązanie idealne na mniejsze imprezy.

Sala Kremowa do 60 osób - chcecie ugościć 60 gości? Sala kremowa będzie świetnym rozwiązaniem. Dodając do tego dostęp do ogródka, otrzymujemy świetne miejsce na ciepłe letnie dni i imprezy w większym gronie.

Sala Balowa do 120 osób - nasza duma i największa sala w naszej ofercie. Nie bez powodu nazywa się salą balową. Dla wszystkich, którzy chcą poczuć królewski klimat w otoczeniu świetnego jedzenia, elegancji doświadczonej obsługi, dbającej o każdy szczegół.

Co jeszcze zyskujesz, organizując wesele u nas?

Spokój, sosnowy las wokół i atmosferę, której nie można porównać z żadnym innym miejscem w okolicy. Nasi goście zawsze powtarzają, że u nas można zapomnieć o całym świecie. Nie bez powodu odwiedzają nas pary młode z całej okolicy i wielu większych miejscowości.

Pokój dla Pary Młodej w gratisie! Małżonkom potrzebny jest królewski wypoczynek, po niezwykle wyczerpującej nocy weselnej. My zapewniamy go w cenie rezerwacji! Zadbamy o wszystkie szczegóły i zapewnimy najwyższy standard wypoczynku, jaki jesteś w stanie sobie wyobrazić!

Pokój dla młodej pary! Wypoczynek godny królewskiej pary. W cenie rezerwacji zapewniamy nocleg w naszym apartamencie. My zadbamy o każdy szczegół, abyście wy mogli dojść do siebie po tym cudownym dniu!

Pomoc i wsparcie organizacyjne. Na każdym etapie. Od doboru dekoracji, po wybór menu weselnego, wystrój sali i najdrobniejsze szczegóły. Nasi specjaliści od organizacji wesel staną na głowie, aby dzień był perfekcyjny.

Chcesz poznać naszą ofertę? Klikniij i zobacz nasze sale na wesele pod Poznaniem!

Artykuł zewnętrzny

Lista aktualności