Lista aktualności

Prezent dla gości weselnych – personalizowane monety.

21-07-2022

Planując wesele jednym z tematów, które spędzają młodym sen z powiek, są prezenty dla gości. Drobiazg wręczany na pożegnanie, w podziękowaniu za obecność i wsparcie musi być uniwersalny, niedrogi i koniecznie stanowić pamiątkę tego wydarzenia z tego ważnego dnia. Świetnym pomysłem na prezent dla gości weselnych jest zamówienie spersonalizowanych monet mosiężnych. Podpowiadamy, gdzie i jak zakupić taki prezent.

Personalizowane monety — dlaczego warto zamówić je na wesele?

Ślub i wesele to nie jedyna okazja, gdzie dobrym pomysłem na prezent będą spersonalizowane monety. Wszystkie ważne jubileusze, rocznice i wydarzenia, które mają wysoką rangę, warto dodatkowo uczcić, ofiarując gościom prezent, który będzie nie tylko ozdobą, ale także piękną pamiątką. Monety okazjonalne mają wybitą datę, a w przypadku ślubnych motywów także imiona lub inicjały Państwa Młodych. Personalizowane monety dają jednak dużo swobody związanej z projektem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybić na nich symbol waszego związku lub coś, co tylko was charakteryzuje, np. miejsce waszego poznania.

 

Jak zamówić personalizowane monety?

Przede wszystkim, tego typu prezentów, które wymagają indywidualnego projektu, nie można odkładać na ostatnią chwilę. Wytwórstwo monet to proces wymagający precyzji i czasu, dlatego zamówcie je min. z miesięcznym wyprzedzeniem. Przy zamówieniu należy podać ilość zamawianych monet, ich rozmiar, a także, z jakiego materiału mają zostać zrobione. Producentmonet.pl - jedna z czołowych firm zajmująca się tworzeniem personalizowanych monet, daje możliwość ich wykonania z mosiądzu i dodatkowego pokrycia tzw. powłokami galwanicznymi (niklowanymi, posrebrzanymi lub pozłacanymi). Oczywiście od rodzaju materiału, wielkości i ilości zamówionych monet zależy ostateczna wycena. Wersja z 24-karatowym złotem będzie spektakularną pamiątką dla gości wesela, lecz nawet moneta pozbawiona powłok, a umiejętnie wypolerowana, także zrobi wrażenie na osobach obdarowywanych.

 

Personalizowane monety na ślub - projekt.

Sporą oszczędnością i frajdą dla młodej pary będzie możliwość samodzielnego zaprojektowania wzoru na monety, a wszystko to dzięki prostej i intuicyjnej aplikacji, którą udostępnia producent monet. Osoby, które nie mają pomysłu na własny wzór, mogą skorzystać z kilku szablonów, które kojarzą się z dniem ślubu i małżeństwem.

 

Okolicznościowa moneta - pamiątka na lata.

Personalizowana moneta z waszymi imionami lub wspólnym nazwiskiem to pamiątka na lata, która sprawi, że obdarowane przez Was osoby, nigdy nie zapomną o tym wyjątkowym dniu. Możecie sprezentować ją także osobom, które nie bawiły się na weselu, a jedynie towarzyszyły wam w ceremonii lub z innych przyczyn nie mogły brać udziału w waszym ślubie. Ten miły upominek to forma podziękowania, która sprawi, że wasi bliscy i osoby, które dobrze wam życzą, z pewnością poczują się wyróżnieni i ważni.

Lista aktualności