Lista aktualności

Pomysły na podziękowanie ślubne dla rodziców

28-09-2021

Wesele to rodzinna impreza, która przepełniona jest wyjątkowymi chwilami. Dwoje ludzi postanawia wkroczyć na nową drogę życia i rozpocząć wspólne budowanie rodziny. Towarzyszą im najbliżsi – rodzina i przyjaciele, którzy pragną dla nowożeńców jak najlepiej. Najczęściej to jednak rodzice przeżywają ten dzień najbardziej. Jak można ich wyróżnić i podziękować za życiowe wsparcie? Zapraszamy do lektury.

W toku przygotowań do wesela jest ogrom spraw do załatwienia. Suknia ślubna, garnitur, obrączki, wybór odpowiedniej sali, oprawy muzycznej itd. Narzeczeni chcą, aby ten dzień był wyjątkowy, a zaproszeni goście długo wspominali udaną imprezę. Starannie układają listę gości, która wielokrotnie ewoluuje. Niezmiennie jednak pozostają na niej rodzice. To goście wyjątkowi, których nie sposób pominąć. W ferworze zadań do wykonania warto na chwilę się zatrzymać i zastanowić się nad podziękowaniem dla rodziców, bez których ten wyjątkowy dzień przecież nie mógłby się odbyć.

Podziękowanie ślubne dla rodziców to nieodłączny element tradycyjnego polskiego wesela. To moment, w którym świeżo poślubieni małżonkowie mogą wyrazić swoją wdzięczność za trud rodziców włożony w ich wychowanie i pomoc przy organizacji wesela. To właśnie rodzice nowożeńców mieli największy wpływ na to, jakimi ludźmi się stali. Mieli swój wkład w kształtowanie ich charakterów, światopoglądu, szacunku do drugiej osoby, a także w rozwój pasji, czy wybór kierunku studiów. Wesele to doskonały moment, aby symbolicznie odwdzięczyć się rodzicom, okazać im swoją miłość i podziękować za każdą wspólną chwilę. Warto podarować rodzicom drobny prezent, pamiątkę, która będzie im przypominać ten wzruszający moment.

Jak wybrać odpowiedni podarek?

Świetnym tropem będzie zastanowienie się nad tym, co Wasi rodzice lubią robić w wolnych chwilach. Jeśli lubią odpoczywać na tarasie, lub wyjeżdżać nad wodę to doskonale sprawdzą się personalizowane leżaki. Można na nich umieścić własną dedykację, czy życzenia. W ten sposób Wasze ciepłe słowo będzie z nimi wszędzie tam, gdzie postanowią przycupnąć na chwilę wytchnienia.

Dla rodziców, którzy wolą spędzać czas w domowym zaciszu również znajdzie się sporo atrakcyjnych propozycji. Długie zimowe wieczory na pewno umili elegancki wełniany koc z Waszą dedykacją, wykonaną haftem maszynowym.

Do tego wyjątkowe kieliszki na ulubiony napój i zestaw dla domatorów gotowy!

Jeśli rodzice należą do osób sentymentalnych i zamiast prezentów praktycznych, dużo bardziej wolą takie, po które mogą sięgnąć i powrócić wspomnieniami do minionych chwil, to również możemy zaproponować coś atrakcyjnego. Wspaniałym pomysłem, będzie przygotowanie albumu ze zdjęciami, który zawsze będzie pod ręką i będzie stanowił wyjątkową pamiątkę. Na taki album mogą składać się wyłącznie Wasze zdjęcia albo zdjęcia z młodości Waszych rodziców. Przygotowując taki album macie absolutną dowolność.

To zaledwie kilka propozycji, z których można skorzystać, planując prezent na podziękowanie dla rodziców. Pamiętajcie, że najważniejsza jest pamięć i czuły gest w stronę osób, które obdarowały Was miłością, pomagały i z pewnością robią to nadal. Planując weselne przyjęcie warto znaleźć odrobinę czasu na przygotowanie podarunku dla rodziców.

Artykuł sponsorowany

Lista aktualności