Lista aktualności

Kosze kwiatowe

02-12-2019

Kwiaty są nieodłącznym elementem w naszym życiu, związanym z różnymi okolicznościami. W sposób perfekcyjny są w stanie oddać wszystkie nasze emocje oraz uczucia, jak i podkreślić charakter bądź wyjątkowość danej uroczystości lub chwili.

 

 

Piękny, ogromny bukiet ciętych kwiatów to wspaniały prezent na niemal każdą uroczystość, jednak warto pójść o krok dalej, w stronę nowoczesnych trendów i zdecydować się na bukiety kwiatów w koszach.

Bukiety kwiatów w koszach - najnowszy trend?

Przepiękny i ogromny bukiet kwiatów w koszu? Pewnie, że tak! Na szczególną uwagę zasługują kompozycję kwiatowe umieszczone w koszach. Idealnie ułożone kwiaty jednego bądź kilku gatunków, w połączeniu z zielenią wykonane przez profesjonalnych florystów pełnych pasji oraz miłości w sercu do natury, którzy używają najwyższej jakości materiałów oraz roślin, to idealny prezent na każdą okazje. Niewątpliwym atutem bukietu w koszu jest fakt, iż osoba otrzymująca go, nie musi posiadać wazonu - obdarowana osoba może ustawić kosz kwiatowy wszędzie według upodobań, dzięki temu, że kosz wypełniony jest specjalnym wkładem, który nasączony jest wodą. Kogo z nas nie uszczęśliwiłby kwiatowy kosz wypełniony po brzegi naturą?

Kwiaciarnia „Stolica kwiatów” oferuje bukiety kwiatów w koszach tylko z różami oraz kosze z kwiatami kilku gatunków (kwiatami mieszanymi) do wyboru w różnorakich wariantach kwiatowych, jak i kolorystycznych. Najpopularniejszym bukietem kwiatów i najczęściej wybieranym jest jednak kosz z róż. Kosze z róż stanowią świetny i nowoczesny pomysł na wyznanie miłości ukochanej osobie, nadanie wyjątkowości każdej rocznicy czy podkreślenie podniosłości i osobliwości ceremonii zaślubin. Kosz z różami sprawdzi się również doskonale w ramach przeprosin bądź podziękowań.

Kosze kwiatowe z prezentami

Kosze kwiatowe są w ostatnich czasach jednymi z najbardziej popularnych, a jednocześnie okazałych podarunków. Stanowią wspaniały i oryginalny prezent. Gdy bukiet kwiatów w koszu to za mało dla zamawiającego, to wiele kwiaciarni w takim momencie proponuje w swojej ofercie dołożenie dodatkowego prezentu do zamówienia. Pyszne czekoladki, balony czy serdeczne życzenia to propozycja dodatkowej niespodzianki. A może uroczy i słodki miś? Dołączenie dodatkowej niespodzianki jest doskonałym pomysłem. Kosz kwiatów z drobiazgiem - prezentem to idealna niespodzianka na każdą okazję.

Kosze kwiatowe na każdą okazję

Szeroki wybór koszy kwiatowych sprawia, iż łatwo dopasować je do każdej uroczystości i okazji. Spore kompozycje kwiatów w koszach są idealnym zamiennikiem dla tradycyjnych bukietów czy różnorakich wiązanek okolicznościowych. Podkreślają idealnie wyjątkowość każdego wydarzenia, odzwierciedlają intencje obdarowującej osoby - świetnie nadają się na mniejsze i większe okazje. Bukiety kwiatów w koszach są doskonałym i miłym upominkiem z okazji urodzin, imienin, rocznic, jubileuszów czy również w ramach podziękowań czy przeprosić. Doskonale sprawdzą się również jako upominek w czasie ślubu i wesela (dla Pary Młodej, Rodziców Pary Młodej lub Chrzestnych czy też Dziadków), bankietów firmowych, oficjalnych spotkań biznesowych czy również wydarzeń akademickich i szkolnych. Ponadto, kosze kwiatowe pięknie prezentują się jako niecodzienne dekoracje - element dekoracyjny różnych świątyń, sal bankietowych czy weselnych, jak i różnego rodzaju eventów, gal i spotkań.

Artykuł sponsorowany

Lista aktualności