Lista aktualności

Jaki kosz prezentowy wybrać na ślub?

31-03-2023

Zastanawiasz się, jaki prezent podarować Młodej Parze? Masz w planach wręczenie gotówki, ale oprócz tego chciałbyś dołączyć drobny upominek? Zrezygnuj z kwiatów, które i tak szybko zwiędną, oraz porcelanowych kompletów, które mogą nie przypaść do gustu. Zamiast tego postaw na eleganckie kosze prezentowe zawierające luksusowe alkoholowe, słodkości, wyselekcjonowane mieszanki herbaciane czy orientalne przyprawy. Sprawdź, jakie zestawy cieszą się największą popularnością wśród gości weselnych.

Ekskluzywne alkohole w koszu prezentowym

Jeżeli łączą Cię zażyłe stosunki z narzeczonymi i doskonale znasz ich preferencje, możesz pozwolić sobie na zakup spersonalizowanego kompletu. Jeżeli Młodzi nie są abstynentami, podaruj im kosz prezentowy z ekskluzywnym alkoholem. W zależności od preferencji możesz wybrać zestaw dla konesera – z kultowymi whisky – lub kosz z winem i słodyczami.

Kosze prezentowe z winem – eleganckie i praktyczne

Niewątpliwą zaletą koszy prezentowych jest ich funkcjonalność. Wiklinowe walizki, do których pakowane są produkty spożywcze, mogą być wykorzystane na różne sposoby, np. do przechowywania drobiazgów, pamiątek lub jako kosze piknikowe. Przewiązane uroczą wstążką, z dołączoną pocztówką lub liścikiem, z pewnością przypadną do gustu Młodym.

Kosze na ślub ze sklepu: https://lubelskistol.pl/kosze-prezentowe/

Wyjątkowe prezenty dla Młodej Pary

Biorąc pod uwagę, że kosz prezentowy to upominek, który ma posłużyć zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie, odradzamy zakup zestawów kosmetyków. Zdecydowanie lepszym wyborem będą sety ze słodyczami, mieszankami herbacianymi, kawą, miodami czy świecami. Zachowaj jednak czujność podczas wyboru delikatesów. Przykładowo, niektóre kosze słodyczy zawierają wyroby z orzechami i innymi substancjami alergizującymi. Zdecydowanie bezpieczniejszym wyborem będzie zestaw z herbatą liściastą i ręcznie wyrabianą gorzką czekoladą.

Co zamiast kwiatów dla młodej pary?

Kwiaty, jako dodatek do prezentu ślubnego, to miły, ale dość niepraktyczny podarunek. Aby uniknąć kwiatowych upominków, narzeczeni często zaznaczają w zaproszeniach, że wolą inne prezenty, np. wino lub maskotki. Jeżeli chcesz wręczyć elegancki prezent na ślub, który jednocześnie nie nadszarpnie Twojego budżetu, proponujemy klasyczny kosz prezentowy bez alkoholu. Zestawy ze ekskluzywnymi słodyczami, kawą czy różnymi gatunkami miodu, oscylują w podobnym przedziale cenowym co bukiet kwiatów, a z pewnością sprawią więcej radości niż florystyczna ozdoba.

Prezent od rodziców dla Państwa Młodych

Kosz prezentowy to idealny pomysł na upominek dla rodziców Państwa Młodych oraz świadków. Jeżeli chcesz podziękować swoim bliskim za trud włożony w Twoje wychowanie bądź docenić zaangażowanie świadków, elegancki zestaw z dołączonym liścikiem będzie strzałem w dziesiątkę. Jako że obdarowujesz najbliższe Ci osoby, masz pewność, że trafisz w ich gusta. Kosze, mimo że zawierają ekskluzywne wyroby, są mniej zobowiązujące niż biżuteria czy inne drogie prezenty. Wręczając ulubione delikatesy, z pewnością wywołasz uśmiech na twarzach bliskich.

Podsumowanie

Wybór odpowiedniego kosza prezentowego na ślub to doskonały sposób, aby sprawić radość Młodej Parze i podkreślić wagę tego wyjątkowego dnia. Pamiętaj o dopasowaniu zawartości kosza do upodobań Państwa Młodych oraz o wyborze praktycznych i eleganckich rozwiązań, takich jak kosze z winem czy wyselekcjonowanymi słodyczami. Bez względu na to, jaką wersję kosza prezentowego wybierzesz, pamiętaj o dodaniu osobistej nuty, np. przez dołączenie liścika z życzeniami. Taki gest z pewnością zostanie doceniony i zapamiętany przez długie lata.

Lista aktualności