typ: Hotel na wesele, województwo: Lubelskie, miejscowość: Janów Podlaski

Zamek Biskupi Janów Podlaski

Zamek Biskupi Janów Podlaski - Janów Podlaski

Przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie, które powinno zapaść w pamięci zarówno Państwu Młodym jak również pozostałym uczestnikom przyjęcia.

Warto wybrać miejsce, które zaskoczy, spełni wszystkie oczekiwania jak również będzie profesjonalne, wyjątkowe i niepowtarzalne jak ten dzień dla Młodej Pary.

Przyszłe Panny Młode mogą planować ślub jak z bajki, a Panowie skrupulatnie ten plan realizować. Ku uciesze narzeczonych Sejm uchwalił nowe prawo odnoszące się do aktów stanu cywilnego. Forma zawierania małżeństw uległa zmianie i to już od 1 stycznia 2015 roku. !!

W myśl nowych przepisów można zawrzeć związek małżeński nie tylko w Urzędzie Stanu Cywilnego, ale również poza nim na przykład w....... pięknych ogrodach Zamku w Janowie Podlaskim.

Nasz hotel posiada bogatą ofertę propozycji menu na tą wyjątkową okazję. Proponujemy organizację przyjęcia bufetowego z daniami serwowanymi w cenie od 195 zł. od osoby. Spośród wyszukanych propozycji każdy znajdzie menu, które spełni oczekiwania gości weselnych.

W Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim znajdziecie Państwo 400 miejsc noclegowych w 204 pokojach i apartamentach. Salę konferencyjną o powierzchni 865 m2 z możliwością podziału na 12 mniejszych sal. Kryty basen ze strefą saun oraz Restaurację i Pub na ponad 200 osób a także Kawiarnię.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Siemiatycze, Łosice, Dubicze, Cieleśnica, Leśna Podlaska
Facebook
Zamek Biskupi Janów Podlaski
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.