typ: Dom Weselny, województwo: Śląskie, miejscowość: Żywiec

VERDI Dom Restauracyjny

Żywiec 34-312
Żywiecka 130 Międzybrodzie Bialskie
tel.: 515 293 021
http://www.verdi.pl
verdi@verdi.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 200 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 1547
VERDI Dom Restauracyjny - Żywiec

 

VERDI

idealne miejsce na wesele...

 

VERDI Dom Restauracyjny znajduje się tylko 15 minut od Bielska-Białej i Żywca, nad samym jeziorem Międzybrodzkim, z widokiem na malowniczą górę Żar. Wyjątkowość lokalizacji Verdi, piękne widoki na jezioro i góry sprawiają, że jest to obiekt na wymarzone wesele.

Verdi posiada 3 sale weselne, ale organizuje tylko jedno przyjęcie w danym dniu dbając o wyjątkowość imprezy i intymność swoich gości. Rozwiązania wewnątrz budynku i różna wielkość sal weselnych Verdi pozwalają na organizację zarówno dużych wesel, jak i kameralnych, eleganckich przyjęć. Budynek Verdi z przyległym ogrodem jest monitorowany i strzeżony.

Tarasy Verdi to znakomita propozycja na organizację poprawin grillowo-piknikowych, które stają się już wizytówką tego miejsca.
Verdi dysponuje 54 miejscami noclegowymi w samym obiekcie Domu Restauracyjnego, jak i w przyległym ośrodku Verdi Bungalowy.

Wyjątkowość oferty Verdi to również dwa rodzaje menu: Tradycja Polska już 165zł oraz wykwintna oferta weselna Cztery Pory Roku z serwowaniem restauracyjnym już od 239zł. Decydując się na menu od 219zł za osobę, goście otrzymują pokrowce na krzesła i dekoracje stołów świeżymi kwiatami w pakiecie.

Verdi ma również świetną ofertę dla szukających miejsca na ślub plenerowy. Verdi organizuje śluby plenerowe na malowniczym tarasie lub w jednej z sal weselnych, które bardzo szybko można zaaranżować jako sale zaślubin. W Verdi nie jest pobierana opłata serwisowa za alkohol tzw. ,,korkowe" lub proponowany jest również opcjonalnie bardzo bogaty Open Bar z profesjonalną obsługą barmańską i drinkami na bazie markowych alkoholi. Konsultanci ślubni Verdi pomagają Parom Narzeczonych w odnalezieniu pożądanych usługodawców (Dj, fotograf, salony jubilerskie, wizaż, video filmowanie, fryzjerzy i styliści, konsultanci ślubni itp.), gdzie na hasło Verdi pary uzyskują znaczne rabaty.

Verdi to idealny obiekt na wesele marzeń...

Państwo Młodzi otrzymują od Verdi gratisowo na okres swojej uroczystości
Apartament dla Nowożeńców. Dla wesel poniedziałek-czwartek proponowane są darmowe miejsca noclegowe lub tygodniowe wczasy w komfortowym ośrodku nad morzem oraz dodatkowe 10% zniżki. Wszystkie soboty w miesiącach listopad-marzec to również 10% rabat na wybrane menu.

Verdi to wesele marzeń...

 

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.