typ: Dom Weselny, województwo: Śląskie, miejscowość: Szczyrk

VERDI Dom Restauracyjny

Szczyrk 34-321
Żywiecka 130 Międzybrodzie Bialskie
tel.: 515 293 021
http://www.verdi.pl
verdi@verdi.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 200 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 1134
VERDI Dom Restauracyjny - Szczyrk

 

VERDI

idealne miejsce na wesele...

 

 

VERDI Dom Restauracyjny to piękny, nowoczesny obiekt z ustronnym położeniem w najpiękniejszym zakątku Podbeskidzia, tylko 15 minut od Bielska-Białej i Żywca, nad samym jeziorem Międzybrodzkim, z widokiem na malowniczą górę Żar.

Verdi posiada 3 sale weselne: Traviata, Aida i Rigoletto, ale organizuje tylko jedno przyjęcie w danym dniu dbając o wyjątkowość każdego wesela i intymność swoich gości. Rozwiązania wewnątrz budynku i różna wielkość sal weselnych Verdi pozwalają na organizację zarówno dużych wesel, jak i kameralnych, eleganckich przyjęć. Sale mogą być też bardzo szybko zaaranżowane jako sale zaślubin, dlatego wiele Par Młodych decyduje się na ślub w samym obiekcie lub na ślub plenerowy na tarasie Verdi, gdzie jezioro Międzybrodzkie i Góra Żar stanowią niezapomniane tło zdjęć okolicznościowych.

Verdi Dom Restauracyjny dysponuje obszernym parkingiem, posiada też piękny, kaskadowy taras i dodatkowo drewniany taras nad samym jeziorem, gdzie Pary Młode decydują się na organizację poprawin grillowo-piknikowych.

Verdi dysponuje 54 miejscami noclegowymi w samym obiekcie i przyległym ośrodku Verdi-Bungalowy.

Wyjątkowość oferty Verdi to również dwa rodzaje menu: Tradycja Polska już 165zł oraz wykwintna oferta weselna Cztery Pory Roku z serwowaniem restauracyjnym już od 239zł.

Konsultanci ślubni Verdi pomagają Parom Narzeczonych w odnalezieniu pożądanych usługodawców (Dj, fotograf, salony jubilerskie, wizaż, video filmowanie, fryzjerzy itp.), gdzie na hasło Verdi pary uzyskują znaczne rabaty.

Verdi to jedyne i niepowtarzalne wesele w górach.

Państwo Młodzi otrzymują od Verdi gratisowo na okres swojej uroczystości
Apartament dla Nowożeńców. Dla wesel poniedziałek-czwartek proponowane są darmowe miejsca noclegowe lub tygodniowe wczasy w komfortowym ośrodku nad morzem oraz dodatkowe 10% zniżki. Wszystkie soboty w miesiącach listopad-marzec to również 10% rabat na wybrane menu.

Verdi to idealne wesele w górach...

 

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.