typ: Restauracja, województwo: Śląskie, miejscowość: Bytom

Scena Kulinarna ArtRestaurant

Scena Kulinarna ArtRestaurant - Bytom

Scena Kulinarna ArtRestaurant

 

Wesele w starym teatrze? Dlaczego nie!

Nazwa tego miejsca nie wzięła się znikąd. To tutaj od ponad 100 lat skoncentrowane jest życie kulturalne i towarzyskie mieszkańców Bytomia. Teraz stworzyliśmy w tym miejscu wyjątkowy koncept, kóry łączy w sobie nieszablonową kuchnię, kulturę i wyszukaną rozrywkę. Scena Kulinarna przepełniona jest zapachami i przesiąknięta historią. Ze szczególnym namaszczeniem dbamy o artystyczne i kulinarne doznania naszych gości, udowadniając przy tym, że jedzenie również może być sztuką.

Na naszej scenie znajdą Państwo kuchnię europejską, polską,a także śląskie akcenty w towarzystwie międzynarodowych, starannie wyselekcjonowanych trunków. Jesteśmy pewni, że doświadczenie jedzenia, podobnie jak sztuka, kształtowane jest poprzez to, co dzieje się wokół, poza talerzem. Dania, które serwujemy dostarczają podobnych wrażeń co muzyka, czy obraz.

Scena Kulinarna ArtRestaurant to nie tylko restauracja. Zapraszamy Państwa do uczestniczenia w kameralnych wernisażach i dużych eventach. Nasze dwie sale pozwalają nam wyreżyserować każdy rodzaj imprezy okolicznościowej, czy biznesowej. Możemy ugościć od 40 do 400 osób, a rozległy teren wokół Sceny Kulinarnej pozwala na organizację imprez plenerowych nawet do 100 osób.

 

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Facebook
Scena Kulinarna ArtRestaurant
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.