typ: Hotel na wesele, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Góra Kalwaria

Sala Bankietowa Melodyjna

Góra Kalwaria 05-530
Rybie 6A
tel.: 605 333 097
http://www.melodyjna.pl
Sala.Bankietowa.Melodyjna@wp.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 1608
Sala Bankietowa Melodyjna - Góra Kalwaria

Sala Bankietowa Melodyjna...

Co takiego nas wyróżnia? My po prostu KOCHAMY naszych Klientów. Wiemy, że ten dzień jest dla Was najważniejszym, jedynym i wymarzonym, więc dokładnie tak go traktujemy. Jesteście dla nas wyjątkowi i chcemy, byście tak się czuli.

W cenę wliczamy:
1 - wspaniałą salę weselną, elegancko udekorowaną, przestronną, przeznaczoną dla 180 osób, zarówno przy stołach, jak i na parkiecie. Parking na zamkniętym terenie, malowniczy ogród, w którym odpoczniecie wraz ze swoimi gośćmi po tanecznych szaleństwach.

2 - wyśmienite dania. Możecie skorzystać z naszego doświadczenia i propozycji, które od lat cieszą się uznaniem. Próbowaliście kiedyś przysmaku Podkomorzego nasyconego zapachem wędzonego sera? A sałatki nicejskiej z tuńczykiem? Wyborna i rozpływająca się w ustach. Wasi Goście będą zachwyceni, a to właśnie Wy zbierzecie gratulacje i uzanie.

3 - pokoje gościnne na miejscu, przydatne dla Gości, którzy przyjechali z daleka. Również pokój dla Was, który pozwoli na chwilę relaksu. Będzie to też świetne miejsce, w którym możecie schować prezenty i wszystko, co jest niezbędne tej nocy.

4 - profesjonalną obsługę. Każdy Gość czuje się zadowolony, gdy spędza czas w lokalu, w którym wyszkolona obsługa dba o niego na każdym kroku, a Szef Kuchni nęci kuszącymi zapachami i smakami. Istotny jest każdy szczegół, od tego by Goście mieli czyste talerze, aż po to, by niczego im nie zabrakło.

5 - zajmiemy się wszystkimi dodatkowymi atrakcjami, którymi jesteście zainteresowani. Chcecie Płonący tort?czekoladową fontannę, zapierający dech w piersiach pokaz barmański, a może zaskakujący występ iluzjonisty, czy pokaz mistrzów tańca? Te i wiele innych atrakcji zorganizujemy spacjalnie dla Was.

6 - kompleksowa obsługa. Sala weselna jest pierwszym miejscem, którego szukacie w czasie ślubnych przygotowań. Następnie sprawdzony zespół lub DJ, z którymi każde wesele jest udane, profesjonalny fotograf i kamerzysta, którzy zaskakują pomysłami. W końcu to pamiątka na całe życie. Organizacją wszystkich szczegółów zajmie się Nasza konsultantka ślubna, która stanie się nie tylko Waszym doradcą, ale również przyjacielem, który pomoże prawie w każdej sytuacji.

To właśnie dzięki temu imprezy są udane, pamiątki po nich niezapomniane, a Goście zadowoleni. Jednogłośnie twierdzący, że na takim weselu jak Wasze jeszcze nie byli! Noworzeńcy zachwyceni nie tylko bezproblemową obsługą, ale również pozytywnie zaskakującą ceną.

7 - żadnych ukrytych kosztów. Brak opłat korkowych, serwisowych. W cenie również jest dekoracja sali i powitalny bochen chleba.

Będzie nam niezwykle miło towarzyszyć Wam w tym szczególnym Dniu, a Wasze zadowolenie, będzie dla nas największą satysfakcją.

 

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Facebook
Sala Bankietowa Melodyjna
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.