typ: Hotel na wesele, województwo: Świętokrzyskie, miejscowość: Włoszczowa

Rycerska Restauracja - Hotel

Rycerska Restauracja - Hotel - Włoszczowa

Restauracja i Hotel Rycerska zaprasza wszystkich wstępujących na "nową drogę życia" którzy chcieliby wspólnie ze swoimi najbliższymi i przyjaciółmi świętować tej jedyny dzień w swoim życiu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty organizowania przyjęcia weselnego. Oferujemy klimatyzowaną salę w której będziecie mogli podjąć swoich gości poczęstunkiem oraz osobną salę w której Państwa goście będą mogli oddać się zabawie. Jest to komfortowe rozwiązanie zarówno dla konsumujących jak i bawiących się.

Zdobyte doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez pozwala nam na zapewnienie profesjonalnej ich obsługi z której zapewne będziecie Państwo zadowoleni. Jeśli chodzi o rodzaj serwowanych dań, potraw, przekąsek i deserów nasza kuchnia jest w stanie dostosować się praktycznie do wszelkich Państwa życzeń i wymogów. Na Państwa życzenie możemy także przedstawić propozycję menu dostosowaną do sugerowanej przez Państwa ceny.
Oczywiście dla Państwa gości, po udanej imprezie możemy zapewnić miejsca w naszym hotelu, a dla wszystkich zmotoryzowanych zapewniamy parking.

Galeria zdjęć

Facebook
Rycerska Restauracja - Hotel
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 5

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.