typ: Restauracja, województwo: Warmińsko-Mazurskie, miejscowość: Olsztynek

Restauracja Zielarnia

Restauracja Zielarnia - Olsztynek

W naszej Restauracja Zielarnia dobieramy menu weselne odpowiednie dla charakteru tej uroczystości i długości jej trwania, naturalnie indywidualnych upodobań młodej pary. Poza tym decydujemy w jakiej tonacji kolorystycznej i jak udekorowana będzie tego dnia sala, w jaki sposób ustawione będą stoły i czy zabawa będzie się odbywać przy muzyce mechanicznej, czy też będzie wykonywana na żywo.

Możecie Państwo liczyć na nasze doświadczenie i poradę na każdym etapie ustalania szczegółów uroczystości .
Powierzenie nam organizacji uroczystości weselnej i ustalenie jej szczegółów z wyprzedzeniem pozwoli w dniach bezpośrednio poprzedzającymi uroczystość skupić się na pozostałych sprawach, a jest ich w tym czasie z pewnością nie mało.

Nasza przestronna sala Restauracyjna umożliwi nam przyjęcie około 70 gości. Komfort weselnej zabawy w letnie dni z pewnością poprawi przylegający do sali rozległy taras będzie doskonałym miejscem do zaczerpnięcia powietrza, azylem dla palących.

Na życzenie możemy wydzielić część sali bądź ogrodu dla najmłodszych gości. Sąsiadujący bezpośrednio z restauracja parking umożliwi swobodne zaparkowanie. Teren Restauracji jest ogrodzony a na czas uroczystości zamykany.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Ostróda, Gietrzwałd, Mańki, Stawiguda, Butryny, Jedwabno, Nidzica
Facebook
Restauracja Zielarnia
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.