typ: Restauracja, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa

Restauracja Różana 14

Restauracja Różana 14 - Warszawa

Restauracja Różana 14 zaprasza do organizacji jednego z najpiękniejszych wydarzeń naszego życia. Doświadczony personel sprawi, że ta chwila pozostanie niezapomniana. Zajmiemy się zarówno przygotowaniem przyjęcia od strony gastronomicznej, jak również organizacją oprawy muzycznej, dekoracjami oraz wszystkimi innymi życzeniami z Państwa strony.

 

Różana 14 mieści się w Sercu Starego Mokotowa. Nasi kucharze finezyjnie łączą smaki kuchni polskiej, gwarantując Państwu wspaniałe jedzenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz niezapomniany klimat, stworzony specjalnie aby okazje związane z uczczeniem wyjątkowych dni w Waszym życiu, było niezapomniane.

Proponujemy do wyboru trzy menu w stylu polskim i trzy menu w stylu międzynarodowym, w przekroju cenowym od 150 zł. do 200 zł.

Wnętrze restauracji stanowią trzy sale, które można dowolnie dostosować do własnych potrzeb i możemy zorganizować przyjęcie dla 85 osób. Przestrzenny i ciekawie zaaranżowany ogród restauracji, to idealne miejsce na zawarcie sakramentu małżeńskiego. Jako jedna z nielicznych restauracji w centrum miasta, możemy pochwalić się tak urokliwym miejscem. Dużo zieleni wokół restauracji zapewnia także idealne warunki dla naszych najmłodszych pociech.

Restauracja współpracuje z Firmą znajdującą się powyżej.
Dla Gości weselnych Oferujemy pokoje hotelowe w przystępnej cenie
Posiadamy duży parking strzeżony, dzięki któremu bez żadnego problemu możemy pomieścić wszystkie auta gości.

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Różana 14
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 5

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.