typ: Restauracja, województwo: Podlaskie, miejscowość: Białystok

Restauracja Renes

Sala Bankietowa Renes zlokalizowana jest w Białymstoku przy ulicy Upalnej 68a. Jest w centrum osiedla Słoneczny Stok. Do dyspozycji naszych klientów - bezpośrednio przed wejściem do lokalu - pozostawiamy parking. Polecamy swoje usługi gastronomiczne typu: wesela, bankiety, imieniny, chrzciny, komunie i inne. Posiadamy klimatyzowaną salę dla 100 gości. Zapewniamy profesjonalną obsługę, miłą atmosferę, bardzo atrakcyjne ceny i tradycyjne dania polskie.

Marzymy o tym, aby ten dzień, w którym mówimy sobie sakramentalne "Tak" był jedyny i niepowtarzalny. Pragniemy pamięć o nim zachować na zawsze. Dzień ten powinniśmy przeżyć uroczyście a zarazem radośnie. Jeżeli pragną Państwo zorganizować takie właśnie przyjęcie weselne, zapraszamy do Nas.
Na progu restauracji nowożeńcy witani są przez rodziców chlebem i solą. Aby Panna Młoda miała lekkie życie, Pan Młody powinien przenieść ją na rękach przez próg restauracji, gdzie czekają na nich goście. Po toaście za zdrowie oraz pomyślność, nowożeńcy rzucają za siebie puste kieliszki. Jeżeli się rozbiją, czekają ich lata szczęśliwego i dostatniego życia. Pierwszy taniec na parkiecie należy do Młodej Pary. W jego trakcie nie mogą pomylić kroków, oznaczałoby to bowiem, że we wspólnym życiu też nie będą iść zgodnym krokiem.

Każde wesele wymaga indywidualnego podejścia do spraw organizacyjnych. Oczywiście nie ma żadnego ustalonego toku organizacyjnego, ale zawsze postępuje się uwzględniając zdobyte doświadczenia oraz propozycje i życzenia klientów. Nie pobieramy dodatkowych opłat za szatnie, toalety oraz miejsce parkingowe tuż przed budynkiem. Na miejscu istnieje możliwość bezpłatnego zamawiania taxi. Do przechowywania alkoholu wydzielone jest oddzielne pomieszczenie, do którego dostęp posiada jedna osoba. Posiadamy oddzielną salę przeznaczoną do wyjścia na papierosa.

Galeria
Facebook
Restauracja Renes
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 17
Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-07-25
O. K jedzenie dobre
Dodano: 2015-12-24
A ja nie polecam jedzenia jest tłuste bez smaku kupiłam ostatnio zupę to wylalam ziemniaki śmierdzi bemarami także nie plecami. Starsza Pani która tam stoi za kasa jest nie miła! !
Dodano: 2015-10-07
około dwóch tygodni temu dowiedziałam się , że zmienił się właściciel. z czystej ciekawości poszłam , żeby sprawdzić co teraz sprzedają . wzięłam kilka rzeczy na spróbowanie i zakochałam się w tych smakołykach . jedzenie nie dosyć , że pyszne to i jakościowo rewelacja. a słodkości raj na ziemi . gorąco polecam