typ: Restauracja, województwo: Małopolskie, miejscowość: Kraków

Restauracja Panorama

Restauracja Panorama - Kraków

Na dachu miasta, w centrum Krakowa, odnajdziecie Państwo Restaurację Panorama, połączenie przestronnego i nowoczesnego wnętrza z pięknym tarasem, z którego rozpościera się niepowtarzalny widok na Wawel i zakole Wisły.

Klimatyzowana sala Restauracji mieszcząca do 130 osób, z miejscem do tańca, oraz taras widokowy, pełniący funkcję ogrodu- wspaniałej scenerii do sesji zdjęciowej.


Oferujemy bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa potrzeb. Nasi szefowie kuchni zaproponują specjały kuchni europejskiej po dania kuchni staropolskiej. W pakiecie weselnym dla Państwa Młodych biała limuzyna i kolacja od firmy w wybranym terminie. Służymy pomocą i poradą przy wyborze obsługi muzycznej, dekoracji sali, wydruku winiet, czy zakupie alkoholi.

W sąsiedztwie restauracji mieści się największa baza hotelowa, dająca duże udogodnienie w zakwaterowaniu Państwa gości weselnych.

Dobra zabawa i zadowolenie Państwa i gości to dla nas priorytet.

Restauracja Panorama to również idealne miejsce na organizację szkoleń, bankietów, konferencji, imprez firmowych z grillem na tarasie, imprez okazjonalnych /urodzin, komunii czy chrzcin dziecka.

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Panorama
Wasza ocena:
4.33   |  głosów: 3

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.