typ: Restauracja, województwo: Śląskie, miejscowość: Tarnowskie Góry

Restauracja Oaza

Restauracja Oaza - Tarnowskie GórySuto zastawiony stół weselny ozdobiony żywymi kwiatami w blasku płonących świec sprawi, że każdy Gość weselny... Polak czy Anglik, Niemiec czy Marokańczyk przekraczając progi restauracji "Oaza" pozna śląską gościnność, zetknie się z kulinarną tradycją, poczuje smak swojskich rolad, tortu weselnegoi własnoręcznie ucieranych placków ziemniaczanych.


Do dyspozycji Państwa jest sala balowa o wyjątkowo ciepłym klimacie, w której możemy ugościć 120 osób. Sala klimatyzowana, akustyczna, a na deskach parkietu można przetanczyć całą noc. Pod murami niewielkiego dziedzińca roztacza się urokliwy ogród porośnięty setkami barwnych kwiatów, szlachetnych krzewów i drzew, pieczołowicie pielęgnowany przez samych właścicieli.

Mogą państwo tam przeprowadzić sesje zdjęciowe bez opuszczania swoich Gości. Zdjęcia ślubne przy mostku, pod rajską jabłonią, czy romantycznie zaaranżowaną altaną, nabiorą szczególnego nastroju i pozostaną pamiątką przypominającą najpiękniejszy dzień w życiu.

Posiadamy samochód do wynajęcia, który zawiezie Was do ślubu, a w pracowni florystycznej udekorujemy go, i stworzymy pełen urody i wdzięku bukiet ślubny, butonierkę, wiązanki i kosze kwiatowe dla rodziców. W kwiaciarni można zamówić oryginalne prezenty
i bony upominkowe na kwotę przez Państwa ustaloną.

Sala weselna posiada agregat prądotwórczy na wypadek braku zasilania, a dla Waszych maluchów mamy pokoik do zabawy, w którym mogą oglądać bajki, w 3D do samego rana.

W naszym domu weselnym Goście radośnie biesiadują, a jak wiemy Goście weselni
to najcenniejszy skarb.
Dlatego dbamy o to, by przyjęcie weselne miało niepowtarzalny charakter
i było jak ze snu.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Strzelce Opolskie, Lubliniec, Pyskowice, Ujazd, Woźniki
Facebook
Restauracja Oaza
Wasza ocena:
4.33   |  głosów: 3

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.