typ: Restauracja, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Raszówka

Restauracja "Leśna Ostoja"

Restauracja


Na dwóch salach: bankietowej i kominkowej, organizujemy wszelakiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, wesela, komunie, jubileusze, jak również spotkania dla firm. W okresie letnim oferujemy możliwość spożywania posiłków w ogródku tarasowym.

Cena obejmuje: wynajem sali, serwis, dekoracje, menu, napoje, alkohol,


Wesela:
Cena od osoby - 125zł

Nocleg dla 10 osób gratis !!.

 

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Lubin, Legnica, Chocianów, Prochowice, Chojnów
Facebook
Restauracja "Leśna Ostoja"
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 3

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-07-10
W tym roku organizowaliśmy wesele w Leśnej Ostoi i zdecydowanie polecamy! Bardzo życzliwi właściciele i obsługa, pomagają, doradzają, na trzy dni przed weselem mogliśmy wpadać w dowolnej chwili do sali, bez uprzedniego umawiania. Za bardzo przystępną cenę mnóstwo domowego i naprawdę pysznego jedzenia. Ładny i spory ogródek, sprawna klimatyzacja. Jedyne co nie do końca było w naszym guście to wystrój sali - nieco za bogaty (choć znacznie ładniejszy niż na załączonych tutaj zdjęciach, w między czasie odbył się chyba jakiś remont:)). Musze jednak dodać, że gusta są oczywiście bardzo różne i wielu gościom wystrój jednak się podobał:) Podsumowując zdecydowanie polecamy! Bardzo udana impreza!
Dodano: 2012-04-05
Świetna organizacja, wesele odbyło się bezproblemowo, jesteśmy zadowoleni z wyboru- dobra obsługa, wszystko dopięte na ostatni guzik - polecamy!