typ: Hotel na wesele, województwo: Śląskie, miejscowość: Mysłowice

Restauracja KRASOWIA

Restauracja KRASOWIA - Mysłowice


Restauracja KRASOWIA oferuje realizację wystawnych przyjęć na dowolne okazje, wesel, coctaili, bankietów, narad i innych imprez biznesowych. Organizujemy przyjęcia w domu klienta (wraz z zabezpieczeniem niezbędnego transportu), przyjęcia urodzinowe dla dzieci, imprezy kawalerskie i panieńskie.
Podane wyżej przykłady nie wyczerpują wszystkich naszych możliwości, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia naszych klientów.


Gwarantujemy państwu miłą i dyskretną obsługę, kameralne, relaksujące wnętrza, rozsądne ceny oraz elastyczne podejście do każdego zamówienia. Rozumiemy przez to optymalne dopasowanie kosztów oraz poziomu obsługi do oczekiwań i możliwości klientów. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie. Nasi specjaliści zaproponują właściwe rozwiązanie na dowolna okazję i w każdej sytuacji.

W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ LUKSUSOWĄ LIMUZYNĘ, która uświetni i podniesie rangę każdej imprezy, a przede wszystkim podkreśli wejście głównego bohatera tejże. Oprócz prestiżu nasza limuzyna zapewnia niespotykany w zwykłych pojazdach komfort.
Na wyposażeniu jest barek, telewizor, wideo i odtwarzacz CD. Podwójna klimatyzacja sprawia, że temperatura wnętrza będzie zawsze idealna.

Catering

Od początku istnienia naszej restauracji dostarczaliśmy nasze specjały pod wskazany przez klienta adres i tam też obsługiwaliśmy gości. Przez lata doskonaliliśmy logistykę cateringu. Imprezy wyjazdowe organizujemy z taką sama sprawnością jak te na terenie naszej restauracji.

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja KRASOWIA
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2012-07-18
Restauracja Krasowia piecze bardzo dobre domowe ciasta i torty weselne - pycha.