typ: Hotel na wesele, województwo: Pomorskie, miejscowość: Rumia

Restauracja Jaga

Restauracja Jaga - Rumia

Restauracja Jaga to wyjątkowe miejsce aby uczcić w wyjątkowy sposób każdą okazję. Wesele realizujemy zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Jesteśmy otwarci na różnorodne propozycje, oferujemy urozmaicone menu, oraz oprawę muzyczną na życzenie i inne atrakcje. Organizujemy przyjęcia weselne do 80 osób. Cena menu kształtuje się od 65 zł do 150 zł PLN za osobę. Zależy od wybranego menu oraz czasu trwania uroczystości.

Przygotowujemy również stół wiejski, stół słodkości, pieczonego prosiaka, szynkę z dzika, faszerowane ryby oraz półmiski z owocami morza, a na specjalne życzenie sushi. Przy weselach powyżej 45 osób tort weselny GRATIS.

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Jaga
Wasza ocena:
4.71   |  głosów: 7

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2012-12-08
W ?Jadze? organizowałam własne wesele i jestem bardzo zadowolona. Jedzenie było smaczne (domowe) oraz było tego dużo, nie zabrakło niczego a do tego istniała możliwość dodania do menu własnych potraw. Ceny były przystępne. Obsługa miła i szybka :-) i nie było problemu z przedłużeniem imprezy chociaż mogli nie wyrazić na to zgody. Właściciel służył pomocą i nie było problemu z kontaktem czy sprawdzeniem nagłośnienia przed weselem - imprezę prowadził DJ. Rodzina była wręcz zachwycona całą oprawą. Nie wybrałabym lokalu na wesele w ciemno a ponieważ znajomi kilkukrotnie organizowali w ?Jadze? imprezy od razu mi ją polecili nie zawiodłam się i każdemu polecam.