typ: Restauracja, województwo: Łódzkie, miejscowość: Łódź

Restauracja "Gościnna"

RestauracjaRestauracja „Gościnna”działa od 1990 r, każdego dnia dbamy o zadowolenie naszych klientów, podnosząc poziom naszych usług, wprowadzając coraz to nowsze potrawy i urozmaicając nasze menu.

Sala nasza pomieści około 140 osób, jeśli chodzi o samą konsumpcję.
Wesela organizujemy do 90 osób.

Chcąc wyróżnić Parę Młodą, zapewniamy trony królewskie, a za plecami ścianę z białego tiulu, rozświetloną setkami świetlnych punkcików. Stoły nakrywamy śnieżnobiałymi obrusami i falbanami do samej podłogi. Wszystkie krzesła są udekorowane białymi pokrowcami z kokardą. Specjalizujemy się w kuchni polskiej i zgodnie z tradycją stoły weselne uginają się pod ilością różnorodnych przystawek, wcześniej wybranych przez państwa z naszej weselnej oferty. Przystawki te serwujemy na lustrach i półmiskach platerowych, co nadaje szyku i elegancji. Stoły dekorujemy, wysokimi, smukłymi wazonami z kwiatami, lampionami ze świecami i dużymi serwetami. W swojej ofercie posiadamy również stół wiejski z typowymi wyrobami ,takimi jak szynka z nogą, baleron wiejski, polędwice wiejską, boczek wędzony i parzony wiejski , salceson w naturalnym flaku, kaszankę, wiejską kiełbasę, smalec i ogórki kiszone.

Przed restauracją znajduje się duży parking, na którym można zaparkować samochód lub autokar przywożący gości weselnych.

Dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo spędzili niezapomniane chwile w naszych progach, oraz dostarczyli wielkiej uczty dla swojego podniebienia.

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja "Gościnna"
Wasza ocena:
4.80   |  głosów: 5

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-07-01
Polecam