typ: Restauracja, województwo: Podkarpackie, miejscowość: Rzeszów

Restauracja DaVinci

Restauracja DaVinci - Rzeszów

Restauracja "Da VINCI" znajduje się w jednej z odrestaurowanych kamienic nieopodal rzeszowskiego Rynku. Aranżacja wnętrz ściśle nawiązuje do życia i twórczości Leonarda da Vinci.

Na ścianach Restauracji znajdują się freski odnoszące się do twórczości i wynalazków Mistrza, co nadaje temu miejscu niepowtarzalny klimat.

Przy dźwiękach nastrojowej muzyki można delektować się wspaniałym smakiem włoskich potraw, których dopełnieniem jest bogata oferta wytrawnych win włoskich, chilijskich i argentyńskich

W sali konferencyjnej organizowane są spotkania biznesowe i okolicznościowe. W naszej restauracji możecie Państwo korzystać z bezprzewodowego internetu Wi-Fi. Gwarantujemy, że w tym lokalu poczujecie się Państwo wyjątkowo i chętnie będziecie tu powracać.

W chłodne zimowe wieczory zapraszamy na kolacje w sali kominkowej. W restauracji znajduje się również sala klubowa z telebimem, na którym można obejrzeć transmisje z ważnych wydarzeń kulturalnych i sportowych z całego świata. Tu także można spokojnie poczytać prasę przy kieliszku markowego koniaku.

Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Pilzno, Łańcut, Tarnów, Machowa, Dębica
Facebook
Restauracja DaVinci
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.