typ: Restauracja, województwo: Małopolskie, miejscowość: Kraków

Restauracja artystyczna Bohema

Restauracja artystyczna Bohema - Kraków

W dawnych czasach Bohema, oznaczała grupę młodych artystów którzy charakteryzowali się ekscentrycznym stylem życia, a ich mottem były słowa wielkiego poety Kazimierza Przerwy-Tetmajera: "Eviva l'arte!"

Restauracja Bohema zlokalizowana jest w Krakowie w samym centrum Starego Miasta.Tradycyjne dania kuchni polskiej, niepowtarzalny klimat XV-wiecznych piwnic a także profesjonalna obsługa będą gwarantem mile spędzonego czasu w naszej restauracji. Od wielu lat specjalizujemy również w obsłudze międzynarodowych grup turystycznych z całego świata, kultywując ponadczasowe staropolskie jadło.

Bohema jest szczególnie urokliwym miejscem, które idealne nadaje się do organizowania przyjęć okolicznościowych, wesel, bankietów oraz różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

Na specjalne życzenie naszych gości zorganizujemy koncerty zespołu folklorystycznego, który prezentuje motywy muzyki ludowej z różnych regionów Polski. Gwarantujemy, że restauracja Bohema poprzez swój wysoki standard na długo pozostanie u Państwa w pamięci.

Serdecznie Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja artystyczna Bohema
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.