typ: Dom Weselny, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Piorunów

Piorunowskie Wesele " Rowdal "

Piorunów 05-870
Piorunów 9
tel.: (22) 724 82 90, 513 940 197
http://www.urowdala.com.pl/
kontakt@urowdala.com.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 200 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 7294
Piorunowskie Wesele

Przyjęcia w Domu Weselnym w Piorunowie odbywają się już od wielu lat. Cały ten czas dążymy do stworzenia niepowtarzalnej i stylowej atmosfery. Nasz Dom Weselny powstał na terenie ponad wiekowego gospodarstwa. Położony na 5 ha terenu malowniczo pięknej dzikiej i ogrodowej przyrody. Położony w Piorunowie k/Błonia, w odległości niespełna 30 km od Warszawy, jest oferowany wyłącznie dla Pary Młodych i ich gości.
Piorunowskie Wesele "Rowdal" zapewnia wspaniałą oprawę Państwa ślubu i wesela. Jego wszechstronność sprawia, że jest idealnym wyborem dla każdej formy uroczystości. Nasz obiekt zachowuje swój pierwotny staropolski urok i charakter, zapewniając jednocześnie nowoczesne udogodnienia, tworząc wspaniałą atmosferę.
Ten ukryty skarb jest spokojną i kameralną przystanią dla wesel, komunii, zabaw sylwestrowych itp. Jest w stanie pomieścić uroczystości do 200 osób (wesela), jak też kilka mniejszych (komunie). Oferujemy dla Państwa idealną scenerię na wesela i przyjęcia, w czasie których możemy zaspokoić wiele specyficznych wymagań.

Zapraszamy serdecznie!

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Facebook
Piorunowskie Wesele " Rowdal "
Wasza ocena:
4.91   |  głosów: 11

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.