typ: Dwór i Pałac, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Żelechów

Pałac Żelechów

Pałac Żelechów - Żelechów

Pałac Żelechów Spa & Wellness wraz z otaczającym go kompleksem parkowym to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego. Oferujemy 3 sale które poprzez swój historyczny i pałacowy wystrój nadadzą tak wyjątkowemu przyjęciu, jakim jest wesele, niepowtarzalny charakter.
Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy salę Bankietową o powierzchni 290m2 zlokalizowaną w podziemiach Starej Oficyny do której wejście prowadzi przez pałacowe lochy, salę Bankietową znajdującą na parterze Starej Oficyny o powierzchni 235m2 oraz Restaurację i przylegającą do niej Salę Balową, która mieści się w samym Pałacu. Z Restauracji rozpościera się widok na 8 hektarowy park pałacowy, do którego wszyscy uczestnicy spotkania mają bezpośrednie wejście.
Proponujemy również organizację przyjęcia w eleganckim namiocie, który na życzenie możemy ustawić w pałacowym parku wśród drzew, zieleni i otaczającej przyrody. Uroczystość może przybrać różnego rodzaju formy od przyjęcia kameralnego po wytworny bankiet. Wszystko dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Pary Młodej.
Oferujemy przyjęcia w formie bufetowej lub biesiadnej połączone z serwisem dań ciepłych.
Przygotowaliśmy 3 różne pakiety weselne: Szmaragdowy, Rubinowy i Szafirowy, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Ceremonia weselna to wyjątkowe przeżycie dla każdego i pozostaje w pamięci Państwa Młodych oraz wszystkich uczestników przyjęcia na długie lata. Ważne jest zatem aby wybrać odpowiednie miejsce, które zaskoczy, spełni wszystkie oczekiwanie jak również będzie profesjonalne, wyjątkowe i niepowtarzalne jak ten dzień dla Młodej Pary.
Proponujemy opiekę koordynatora ze strony Pałacu, który doradzi i pomoże w przygotowaniach do ceremonii, podpowie jak powinna przebiegać uroczystość i wesprze Młodą Parę w organizacji najważniejszego dnia w życiu.
Przez cały czas trwania przyjęcia, nad jego uczestnikami będzie czuwać wykwalifikowany personel.
Współpracujemy z profesjonalnymi florystami, zespołami muzycznymi, DJ-ami, fotografami, firmami transportowymi i chętnie zarekomendujemy ich usługi.

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Pałac Żelechów
Wasza ocena:
4.75   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.