typ: Dwór i Pałac, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Chlewiska

Pałac Odrowążów Manor House

Pałac Odrowążów Manor House - Chlewiska

Jeżeli nie, to mają Państwo możliwość, aby to jedyne i niepowtarzalne wydarzenie stało się rzeczywistością. Przedstawiamy Państwu ofertę organizacji uroczystego wesela w historycznej posiadłości Manor House. Uroczystość może przybrać różnorakie formy, a menu dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Dziedziniec pałacowy i piękny 10 ha park stanowią sprzyjające warunki do aranżowania niepowtarzalnych elementów uroczystości weselnej, które poprzez niezwykłe, wręcz bajeczne otoczenie mogą utrwalić się w pamięć gości jako niecodzienne przeżycie. Kontakt z przyrodą i historią czynią pobyt gości miłym, a czasami wręcz intrygującym. Wyborna staropolska kuchnia na długo pozostanie w pamięci wszystkich Gości weselnych.
W Pałacu organizujemy przyjęcia w stylu "szlacheckim". Dla Gości udostępniamy 3 sale pałacowe. W największej Sali Balowej przy staropolskich długich stołach zasiądzie około 140 osób, w Sali Bankietowej zorganizujemy bufet słodko owocowy, a w Gabinecie Odrowąża czeka przygotowany do pląsów parkiet.
Proponujemy również organizację wesela w stylu biesiadnym w obiekcie XIX wiecznej Stajni. Znajduje się tutaj Karczma i Sala Biesiadna, której progi mogą pomieścić do 160 biesiadników. Na strudzonych zabawą Gości czeka 158 miejsc noclegowych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przyjęć weselnych. Postaramy się dla każdego z Państwa stworzyć ofertę dopasowaną do życzeń i potrzeb. Tych z Państwa, którzy marzą o przyjęciu weselnym w naszej historycznej posiadłości będzie nam niezmiernie miło powitać na wcześniej umówionym spotkaniu.

Galeria zdjęć

Facebook
Pałac Odrowążów Manor House
Wasza ocena:
4.58   |  głosów: 12

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2012-10-31
Cudowne miejsce - pełne uroku i klimatu, kltórego brakuje 'szklanym' i mega nowoczesnym SPA. Obsługa sympatyczna. A co mi się najbardziej podobało to konie - oni mają tam konie <3
Dodano: 2011-03-21
Warto, polecam - miła, profesjonalna obsługa, okolica bardzo ładna, jedzenie smaczne. Byłam tam tylko jeden weekend, ale już planuję powrót, bo nie zdążyłam skorzystać jeszcze z ogrodu medytacji a na zdjęciach wygląda bajecznie :)