typ: Dwór i Pałac, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Jabłonna

Pałac Jabłonna

Jabłonna 05-110
Modlińska 105
tel.: (22) 782 54 89
http://www.palacjablonna.pl
info@palacjablonna.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 200 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 20247
Pałac Jabłonna - Jabłonna

Pałac Jabłonna organizuje wesela, jubileusze oraz bankiety na stojąco w formie bufetów szwedzkich, w których może wziąć udział nawet kilkaset osób. Zapraszamy także do świętowania różnych uroczystości rodzinnych począwszy od chrzcin, poprzez komunie, urodziny i imieniny, a skończywszy na przyjęciach weselnych i rocznicach ślubu.
Piękne wnętrza sal pałacowych i restauracji zachęcają do organizacji wytwornych przyjęć okolicznościowych. Uroczyste kolacje wyróżniają się znakomitą oprawą. Nasi goście doceniają subtelne dekoracje stołów, elegancki sposób serwowania i doskonały smak potraw.

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru

Zapraszamy do kontaktu.

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Facebook
Pałac Jabłonna
Wasza ocena:
4.60   |  głosów: 25

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2016-10-28
W tym roku zorganizowaliśmy nasze wesele w pałacu w Jabłonnie i muszę przyznać że wyszło idealnie. Jedzenie było pyszne, na szczególną pochwałe zasługują kelnerzy którzy dbają o stoły i trunki, cie ma mowy żeby choć na sekundę czegoś zabrakło. Pokoje hotelowe też bardzo przyjemne, ładne duże łazienki. Sale weselne wyglądają bardzo elegancko, natomiast wieczorem robi się bardzo nastrojowo. Jedyne do czego mogę się przyczepić to słaba dekoracja kwiatowa na stołach. To co uzgadniałam kompletnie nie zgadzało się z przygotowanymi dekoracjami składającymi się z kilku marnych kwiatków wetkniętych w gąbkę. Ogólnie polecam z całego serca.