typ: Hotel na wesele, województwo: Warmińsko-Mazurskie, miejscowość: Kozłowo

Ostoja Sport Resort

Ostoja Sport Resort - Kozłowo

Ostoja to schronienie - miejsce zapewniające poczucie bezpieczeństwa! Jest to również niepowtarzalny  obszar przyrodniczy. Filozofia marki – Ostoja Sport Resort - opiera sie własnie na tych wartościach!

W sercu cudów natury, jakim są Mazury, znajduje się ponad trzydziestohektarowy, nie skażony obszar  przyrody. Na nim zapewniamy piękne tereny spacerowe, niepowtarzalne lasy oraz przy obiekcie korty tenisowe i otaczające obszar jeziora Kownatki.

Ostoja Sport Resort serwuje swym gościom kunsztowna kuchnię, w które posiłki komponowane są zgodnie z rytmem przyrody. Obiekt jest idealnym miejscem do organizacji rodzinnych uroczystości, dzięki swoim walorom jest również doskonałym miejscem na spotkania firmowe. Przygotowaliśmy pełne zaplecze konferencyjne, zapewniające profesjonalną organizację konferencji, szkoleń i sympozjów.

Przy organizacji imprez kładziemy duży nacisk na komfort Państwa Gości oraz poczucie bezpieczeństwa. Wiemy, że to jest istotne w czasie organizacji tak ważnych chwil, jak ślub i  wesele.  Ostoja gwarantuje wspaniałą zabawę w cudownej atmosferze i w bliskości natury.

W dysponuje znakomicie wyposażonej, klimatyzowanej Sali, którą Ostoja Sport Resort  posiada ba organizację przyjęć znajdzie się miejsce dla 160 gości Pary Młodej. Teren piknikowy, jakim dysponujemy, pozwala miłośnikom przyrody na świętowanie ich najważniejszego dnia w życiu - Ceremonią ślubną na pomoście! Atrakcją weselną może być również
w ramach poprawin, Grill na plaży, nad brzegiem jeziora.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą weselną.

 

Odwiedź równiesz nasz drugi obiekt - Sala Bankietowa Jędrzejewski

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Olsztynek, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie
Facebook
Ostoja Sport Resort

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.