typ: Restauracja, województwo: Małopolskie, miejscowość: Białka Tatrzańska

Ośrodek Wczasowy GROŃ-PLACÓWKA

Ośrodek Wczasowy GROŃ-PLACÓWKA - Białka Tatrzańska

Ośrodek Wczasowy swą działalność rozpoczął już w 1969 roku w budynku powojennym, w którym mieściła się niemiecka placówka strażnicy granicznej, stąd obiekt wziął nazwę - PLACÓWKA. Dysponujemy 30 pokojami oraz 2 apartamentami i 2 studiami w domkach drewnianych, w których pomieści się 200 Gości.

Z ogromną przyjemnością podejmiemy się organizacji przyjęcia dla Państwa z okazji Wesela, Rocznicy, Komunii, Bankietów i innych spotkań okolicznościowych. w tym celu proponujemy Państwu:
* JADALNIĘ - mogącą pomieścić do 90 osób,
* SALĘ GÓRALSKĄ - tutaj odbywają się przyjęcia na 100 osób a wystrój sali nawiązuje do charakteru regionu,
* SALĘ KOMINKOWĄ, gdzie w podziemiach budynku z podgrzewaną podłogą, wyłożona czerwoną cegłą daje możliwość zabawy dla 50 osób.
Sale Góralska połączona z salą Kominkową pozwala na zorganizowanie przyjęć okolicznościowych do 130 osób.
* SALĘ KONFERENCYJNO-BALOWĄ z parkietem drewnianym - przeznaczoną do organizowania szkoleń, konferencji ale też Wesel, Chrzcin i innych. Może pomieścić nawet 250 osób.
* CHATĘ MYŚLIWSKĄ - dwupoziomową, z bali drewnianych z klimatycznym kominkiem, może pomieścić do 90 osób, świetna na spotkania typu biesiady przy kominku z nieuświetnieniem występów zespołów regionalnych, połączone z degustacją dań regionalnych, czy pieczeniem prosiaka lub barana.

 

Galeria zdjęć

Facebook
Ośrodek Wczasowy GROŃ-PLACÓWKA
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.