typ: Hotel na wesele, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: Śliwice

Ośrodek Wczasowy "Bory Tucholskie"

Ośrodek Wczasowy

Organizujemy imprezy okolicznościowe zarówno dla gości indywidualnych jak i dla firm. Eleganckie, klimatyzowane wnętrza, wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny nastrój sprawią, że najważniejszy dzień w Państwa życiu będzie najpiękniejszym. Organizujemy przyjęcia weselne do 200 osób. a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dla gości weselnych proponujemy możliwość wynajęcia miejsc noclegowych i Pary Młodej, od nas apartament GRATIS!

Studniówka czy połowniki to często pierwszy w życiu tego młodego człowieka balem. Nasza obsługa i szef kuchni zadbają, aby mile go Państwo wspominali. Chrzciny i Pierwsza Komunia Święta, jesteśmy tu po to aby mogli Państwo w ten ważny dzień poświęcić całą swoją uwagę wyłącznie dziecku, bo my chętnie zajmiemy się organizacją uroczystości.

Szkolenia, konferencje i imprezy integracyjne w Ośrodku Wczasowym "Bory Tucholskie", mogą się odbyć zarówna w salach jak i w plenerze w zależności od ilości uczestników ale też charakteru imprezy. Zapraszamy grupy nawet 200 osobowe.

Galeria zdjęć

Facebook
Ośrodek Wczasowy "Bory Tucholskie"
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.