dział: Restauracja, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa

Kresowa Hawira

‘’ Restauracja Kresowa Hawira - najlepsza, tradycyjna polska kuchnia w Warszawie ‘’

Na kulinarnej mapie Warszawy Kresowa Hawira jest miejscem absolutnie wyjątkowym, niepowtarzalnym i magicznym. Restauracja mieści się w samym sercu stolicy na ul. Szkolnej w sąsiedztwie Metra Świętokrzyska

Wystrój wnętrza, jego specyfika i panujący tu klimat są nawiązaniem do szlacheckich obyczajów i typowej dla narodu polskiego gościnności. Przybyłych Gości wita przy wejściu Pan Zdzisio z charakterystyczną dla siebie kindersztubą przy akompaniamencie muzyki żwawo wprowadza wszystkich przybyłych w swojski i biesiadny nastrój.

Co nas wyróżnia:

• Kuchnia

Takiej polskiej kuchni nie ma w całej Warszawie: kochają ją wszyscy a zwłaszcza turyści, którzy chcą zasmakować polskich tradycyjnych wyśmienitych potraw. Wszystko robimy sami, na bazie tylko i wyłącznie sprawdzonych babcinych receptur i naturalnych produktów. Oferujemy duży wybór marynowanych, bejcowanych, pieczonych i suszonych mięs, ryby, gnieciuchy i pierogi, a także wypiekane na miejscu pieczywo, domowe ciasta czy nalewki. Dania flagowe tj. ‘’ Pieczona Płonąca Baranina’’ czy ‘’ Ozory ‘’to prawdziwe kulinarne show – przygotowywane przez Kucharza na oczach Gościa.

• Wnętrze Restauracji

Restauracja jest w stanie pomieścić ok. 140 osób podczas tradycyjnej biesiady ’’zasiadanej”, a przy organizacji spotkań bufetowych liczba Gości może przekraczać nawet 250 osób. Mamy duże i sprawdzone doświadczenie w organizacji i aranżacji kolacji firmowych, imprez tematycznych i różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, jak wesela, urodziny, komunie, chrzciny. Układ restauracji przewiduje także wyodrębnienie miejsca z przeznaczeniem na parkiet. Odosobnione salki ’’vipowskie” pozwalają również na kameralne, zamknięte spotkania. Dysponujemy ponadto sprzętem umożliwiającym zorganizowanie konferencji czy karakoke.

• Atrakcje

Każdego dnia (wyjątkiem są rodzinne niedziele) gra u nas muzyka na żywo. Od godziny 19.00 Gościom umila czas współpracujący z nami zespoły artystów. W soboty zaś organizujemy Biesiadne potańcówki: polska muzyka taneczna, konkursy, nagrody – pokaz kulinarny Szefa Kuchni – po prostu wyśmienita zabawa jak za dawnych lat.

- W powszednie dni tygodnia, w godzinach od 12.00 do 16.00 restauracja serwuje lunche. Różnorodne, smaczne i treściwe zestawy cieszą się dużym powodzeniem wśród pracowników okolicznych biur.

- W ostatni dzień tygodnia skupiamy się na familijnej biesiadzie. Rodzinne obiady niedzielne są nie tylko rozkoszą dla podniebienia, ale i kulinarną przygodą dla najmłodszych smakoszy którzy właśnie w niedziele uczą się ‘’gotowania ’’pod okiem naszych zawodowych Kucharzy. Nasz Animator zaś zapewnia profesjonalną opiekę nad dziećmi organizując milusińskim gry, zabawy, animacje, śpiewy i tańce które na długo pozostają w pamięci naszych najmłodszych Gości.

- W każdy dzień tygodnia każdy z Gości znajdzie coś dla siebie np. pon. 10% rabatu na spotkania biznesowe, środa – festiwal nalewek własnej roboty, czwartek, piątek – świeże raki.

Przykładowe ceny dań:
- przekąski zimne: 18 - 40 zł
- przekąski ciepłe: 25 zł
- sałaty: 25 zł
- dania główne: 40 - 80 zł
- desery: 12 zł
- wódki: 80 - 200 zł
- wina: 50 - 200 zł

Gwarantujemy Państwu że u Nas każdy Gość czuje się absolutnie wyjątkowo.
- Gospodarze Restauracji Kresowa Hawira
‘’ Jak tu nie kochać Kresowej Hawiry jak ona Państwu wszystko by oddała ‘’

Galeria
Facebook
Kresowa Hawira
Wasza ocena: Kliknij, aby ocenić
5.00   |  głosów: 5
Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę
Dodaj swoją opinię
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.