typ: Dom Weselny, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa

Karter

Karter - Warszawa

Od 2009 roku działamy w nowoczesnej sali weselnej na warszawskich Włochach.

Dom Weselny Karter powstał aby zaspokoić zapotrzebowanie na organizację niepowtarzalnych uroczystości, uświetniających ważne wydarzenia w Państwa życiu.
Wspaniała kadra profesjonalnych pracowników oraz mistrzowie kulinarni, których doświadczenie sięga ponad 30 lat, to gwarancja niesamowitej atmosfery i pewność realizacji przyjęcia o najwyższym standardzie. Naszą specjalnością są doskonałe potrawy przyrządzone w tradycyjny sposób, podawane na bieżąco bez odgrzewania.

 

Organizujemy duże przyjęcia weselne, jubileuszowe, studniówki, imprezy towarzyskie, firmowe i rodzinne oraz komunie, chrzciny, bale sylwestrowe i karnawałowe.
Sale bankietowe są klimatyzowane, co znacznie poprawia komfort biesiadowania. Wystrój wnętrza zawsze dobieramy indywidualnie, aby odpowiadał Państwa gustom, był nie tylko estetyczny i funkcjonalny, ale przede wszystkim zachwycający. Imprezy przygotowujemy także w ogrodzie w Warszawie, w dzielnicy Włochy.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Do wybory trzy menu weselnego:
- 170 zł. /os.
- 190 zł./os.
- 200 zł./os.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa także Promocję Specjalną.
 

Dla gości weselnych proponujemy eleganckie pokoje, w hotelu położonym zaledwie 5 kilometrów od Centrum Warszawy, blisko lotniska na Okęciu. Zapewnimy jak najwyższy standard obsługi, ponieważ zaspokojenie Państwa potrzeb jest dla nas priorytetem.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Facebook
Karter
Wasza ocena:
4.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.