typ: Restauracja, województwo: Małopolskie, miejscowość: Zakopane

Karczma Młyniska

Karczma Młyniska - Zakopane

W naszej Karczmie "Młyniskiej" rozsmakujcie się w prawdziwej kuchni góralskiej i będziecie cieszyć się zdrowiem ciała i duchem. Wszystko to, dzięki pieczołowicie przyrządzonym potrawom w których tradycyjna kuchnię łączymy z nowoczesnymi technikami, tym samy obok takich specjałów nie sposób przejść obojętnie!

Jesteśmy pierwszą restauracją na Podhalu w której skosztujecie Państwo tradycyjnych góralskich potraw przygotowanych wg kuchni molekularnej.

Chcemy trafić do naszych Gości przez podniebienie, tak na co dzień, jak i na dedykowanych imprezach okolicznościowych. Kładziemy nacisk na najwyższą jakość, połączoną z prostotą przepisów zaczerpniętych z kuchni góralskiej, staropolskiej i europejskiej.

Smakując tych wszystkich potraw, zapragniecie powracać w to miejsce, w góry! Nie zapominamy jednak o tradycyjnej kuchni polskiej. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość, połączoną z prostotą przepisów zaczerpniętych z kuchni góralskiej, staropolskiej i europejskiej.
Nasza oferta rozbudowana jest również o obsługę cateringową towarzyszącą wszelkiego rodzaju imprezom plenerowym, piknikom oraz imprezom integracyjnym.

W naszych działaniach dbamy także o oprawę wizualną i estetyczną, gdyż wiemy, że podobnie jak smak wpływa na apetyt i samopoczucie biesiadników, tak samo klimat i otoczenie na duża wagę. Dlatego też w nas taka dbałość o sposób podawania potraw oraz aranżację bezpośredniego otoczenia, czy bogactwo dekoracji, bez względu na czas i miejsce serwowania posiłku, uwzględniając w tym także oprawę muzyczną.

U nas na świeżym powietrzu można skorzystać z ogrodu z grillami. Potrawy z grilla w kojącej, letniej oprawie, połączonej z niezmąconą ciszą otoczenia, zadziałają kojąco na każdego gościa, nawet tych zmęczonych całodniową wycieczką po szczytach gór.

Oryginalne menu, gustowna kuchnia i dobra zabawa pod samym Giewontem!

 

Prezentujemy jedną z nich:

Galeria zdjęć

Facebook
Karczma Młyniska
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 9

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-06-16
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wesela w Karczmie Młyniska. Na szczególną pochwałę zasługuje przesympatyczna i profesjonalna obsługa kelnerska.
Dodano: 2015-09-29
Pani Ania spełniła nasze marzenia, piękne dekoracje z kryształami svarowskiego , idealnie dobrane potrawy - pstrąg powalił naszych gości - i napewno długo będo jeszcze wspominać pyszne dania, no i oprawa ..... a wszystko to własnie dzieki Pani Ani która zorganizowała nam wszystko ! dziekujemy serdecznie, |Ps ceny bardzo przystępne! nas kosztowało 130 zł/os ze świetnym menu!