typ: Restauracja, województwo: Warmińsko-Mazurskie, miejscowość: Olsztyn

Karczma "Krys-Stan"

Karczma

Karczma Krys-Stan stawia na pierwszym miejscu zadowolenie Konsumentów! Zatrudniamy dlatego tylko doświadczonych kucharzy i barmanów. Dyplomy mistrzowskie posiadają sami Właściciele, mogą dlatego czuwać profesjonalnie nad całością.
Wciąż szkoląca swoje umiejętności kadra, bierze udział w licznych konkursach , na których zdobywa wysokie nagrody. Jest to miejsce na organizację przyjęć dla ok. 40 osób.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Facebook
Karczma "Krys-Stan"
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2018-03-16
Rewelacyjne miejsce ! Nie dość, że dobre jedzenie, to jeszcze ta przytulna, rodzinna atmosfera. Bardzo się cieszę, że wybraliśmy właśnie ten lokal. Warto kierować sie opiniami w internecie. Pozdrawiam
Dodano: 2018-02-26
Uważam, że to piękne, swojskie miejsce na przyjęcie weselne Szczególnie za sprawą dobrego jedzenia. To właśnie menu było dla nas kluczowe. Bez wątpienia jednak menadżer sali miał dla nas znaczenie, a z tym tutaj dało się naprawdę wszystko ustalić od A do z.
Dodano: 2018-01-16
Wesele w takiej staropolskiej karczmie, to było moje marzenie, które udało się zrealizować dzięki Krys Stan! Miejsce ma swój urok - ewidentnie. Niepowtarzalny klimat do tego wspaniała kuchnia staropolska. Zabawa była przednia. Dziękujemy menadżerowi za pomoc i wsparcie w organizacji. Bez niego nie byłoby to tak efektywne!
Dodano: 2018-01-02
Polecam z największą przyjemnością! Wesele całkowicie udane. A to wszystko za sprawą dobrego jedzenia i komfortowych warunków lokalowych. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście,a wiec finalnie impreza jest naprawdę przygotowana zgodnie z oczekiwaniami. Specjalne menu opracowane przez naszego szefa kuchni zrobiło na nas wrażenie. Dziękujemy