typ: Dom Weselny, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Brochów

Karczma Brochowska Nutka

Karczma Brochowska Nutka - Brochów

Karczma Brochowska Nutka to wyjątkowe miejsce na organizację przyjęcia weselnego oraz innych przyjęć okolicznościowych.

Pałacowe wnętrza i ogród w stylu francuskim to nie tylko miejsce najważniejszej uroczystości, ale również wspomnienia, do których z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią. Bogate wnętrza wzbogacone subtelną dekoracją zachwycą wszystkich Gości.

Profesjonalna obsługa oraz niebanalne umiejętności naszego szefa kuchni zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia kulinarne. Specjalizujemy się w kuchni dworskiej, która zawdzięcza swoją znakomitość nie tylko jakości i różnorodności produktów, ale przede wszystkim kunsztowi sztuki kulinarnej kucharek. Posiadamy swoje propozycje menu, które za każdym razem korygowane jest pod gust naszych Gości. Natomiast nasz personel kelnerski ma bardzo odpowiedzialne zadanie - zadowolenie wszystkich Gości, na co składa się dbałość o szczegóły, rzetelność i profesjonalizm. Cechy te pozwolą Państwu oddać się wspaniałej zabawie i poczuć naprawdę wyjątkowo.

Charakterystycznym elementem Karczmy jest portyk, który pełni nie tylko funkcję ozdobną, ale dzięki możliwości podjazdu samochodem, zapewni również ochronę gości przed opadami deszczu (wpływami atmosferycznymi). Chwile wytchnienia odnajdą Państwo w ogrodzie otaczającym Karczmę, gdzie delikatny szum fontanny stwarza idealny klimat do rodzinnych wspomnień.

Kilka faktów on nas:
- Dopracowane pałacowe wnętrza
- Organizujemy przyjęcia do 220 osób
- W pełni klimatyzowana sala z funkcją całkowitej wymiany powietrza i regulacją jego wilgotności
- Profesjonalne zabezpieczenia uniezależniające lokal od zewnętrznych źródeł energii
- Przestronny ogród z piękna fontanną
- Brak ukrytych dodatkowych opłat
- Bezpłatny, monitorowany parking dla Gości
- Doskonała lokalizacja i prosty dojazd, który nie zakłóci przebiegu uroczystości
- Zgrany i żywiołowy personel
- Menadżerowie pełni pasji, gotowi sprostać nowym wyzwaniom

Każde przyjęcie weselne jest jedyne w swoim rodzaju, dlatego też ostateczna oferta kreowana jest podczas indywidualnej rozmowy, która pozwali nam określić Wasze potrzeby i oczekiwania.
Zapraszamy do odwiedzenia nas w Karczmie Brochowskiej Nutka (w celu zaplanowania spotkania oraz rezerwacji terminu prosimy o kontakt).

Galeria zdjęć

Facebook
Karczma Brochowska Nutka
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.