typ: Hotel na wesele, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Słupno

Hotel Zajazd Mazowsze

Hotel Zajazd Mazowsze - Słupno

Zajazd Mazowsze to rodzinny biznes prowadzony z pasją. Naszą główną zasadą jest wysoki standard w każdej dziedzinie świadczonych usług. Profesjonalizm, gościnność i dobra organizacja sprawiają, że do hotelu, restauracji, sali konferencyjnej i bilardowej nasi Goście i Klienci chętnie wracają. Dodatkową atrakcję stanowi bogata oferta koncertowa i fitness.

W ofercie posiadamy 45 miejsc noclegowych. Apartament i pokoje wyposażone są w biurka do pracy, telewizory LCD, bezpłatne łącze internetowe, telefony oraz w pełni funkcjonalne i estetyczne łazienki z prysznicami. Gości hotelowych, którzy bezpłatnie chcą skorzystać z naszej nowocześnie wyposażonej siłowni, prosimy o zabranie ze sobą obuwia i stroju sportowego. Do siłowni zapraszamy również Gości z Płocka i okolic.

Przed obiektem do Państwa dyspozycji oddajemy duży monitorowany przez całą dobę parking. W naszej sali weselnej znajdzie się miejsce na przyjęcie przygotowane zarówno dla 10, jak i 130 osób. Dzięki pomocy obsługi wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane, a Państwo Młodzi nie będą musieli się o nic martwić, tylko cieszyć tym pięknym dniem.

Dodatkowo, do użytku gości oddany jest monitorowany parking, dzięki czemu będziecie mieć pewność, że wszystkie samochody są bezpieczne, w czasie, gdy Wy będziecie się bawić i odpoczywać. W Zajeździe Mazowsze każde przyjęcie jest magiczne i jedyne w swoim rodzaju, a Para Młoda i jej drodzy Goście wspominać je będą przez wiele lat.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Płock, Gostynin, Gąbin
Facebook
Hotel Zajazd Mazowsze
Wasza ocena:
4.50   |  głosów: 2

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.