typ: Hotel na wesele, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Święcice

Hotel Święcice

Hotel Święcice - Święcice

Zapraszamy do Hotelu Święcice – nowoczesnego obiektu stworzonego z myślą o organizacji imprez okolicznościowych, konferencji, sympozjów oraz szkoleń. Posiadamy 4 sale konferencyjne, wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny.
 

Wesele to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Przygotowania jakie mu towarzyszą nasuwają mnóstwo pytań i rodzą wiele emocji.


Wyjątkowa chwila
Pragniemy aby ta chwila była niepowtarzalna, wyjątkowa i na długo pozostała w pamięci zarówno nas samych jak i naszych gości.

Spełniamy oczekiwania
Miejsce, które wybierzemy musi mieć nie tylko oryginalny klimat, ale przede wszystkim spełniać nasze oczekiwania.
My dla Państwa takie miejsce stworzyliśmy....

Nowoczesność i tradycja
Hotel Święcice to obiekt, który łączy tradycję z nowoczesnością i daje możliwości aranżacyjne, pozwalające wykreować niebanalne i oryginalne przyjęcie weselne.

Dbałość o szczegóły
Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne wnętrza, przytulne pokoje i najlepsze dania naszej kuchni. Dbałość o szczegóły, komfort i zadowolenie Gości jest w naszym Hotelu priorytetem.

Doświadczenie i profesjonalizm
Zaufanie jakim mamy nadzieję, Państwo nas obdarzycie pozwoli nam w pełni sprostać nawet największym wymaganiom. Doświadczony i profesjonalny personel z przyjemnością będzie czynnie uczestniczył w tym wyjątkowym dla Państwa wydarzeniu.

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel Święcice
Wasza ocena:
4.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.