typ: Hotel na wesele, województwo: Mazowieckie , miejscowość: Święcice

Hotel Święcice

Hotel Święcice - Święcice

Zapraszamy do Hotelu Święcice – nowoczesnego obiektu stworzonego z myślą o organizacji imprez okolicznościowych, konferencji, sympozjów oraz szkoleń. Posiadamy 4 sale konferencyjne, wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny.
 

Wesele to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Przygotowania jakie mu towarzyszą nasuwają mnóstwo pytań i rodzą wiele emocji.


Wyjątkowa chwila
Pragniemy aby ta chwila była niepowtarzalna, wyjątkowa i na długo pozostała w pamięci zarówno nas samych jak i naszych gości.

Spełniamy oczekiwania
Miejsce, które wybierzemy musi mieć nie tylko oryginalny klimat, ale przede wszystkim spełniać nasze oczekiwania.
My dla Państwa takie miejsce stworzyliśmy....

Nowoczesność i tradycja
Hotel Święcice to obiekt, który łączy tradycję z nowoczesnością i daje możliwości aranżacyjne, pozwalające wykreować niebanalne i oryginalne przyjęcie weselne.

Dbałość o szczegóły
Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne wnętrza, przytulne pokoje i najlepsze dania naszej kuchni. Dbałość o szczegóły, komfort i zadowolenie Gości jest w naszym Hotelu priorytetem.

Doświadczenie i profesjonalizm
Zaufanie jakim mamy nadzieję, Państwo nas obdarzycie pozwoli nam w pełni sprostać nawet największym wymaganiom. Doświadczony i profesjonalny personel z przyjemnością będzie czynnie uczestniczył w tym wyjątkowym dla Państwa wydarzeniu.

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa mazowieckiego

Restauracja Hotel "MISTRAL" S.C.

Marki

Subtelne połączenie tradycji z funkcjonalną nowoczesnością, tym przyciąga nas, położony nieopodal centrum Warszawy, Hotel Mistral. Tutaj spełniamy marzenia Nowożeńców o wyśnionym weselu, dokładając przy tym najwyższych starań, aby odzwierciedlić w ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Hotel Cyprus

Książenice

W Hotelu Cyprus wyodrębniliśmy dwie strefy - hotelowo-restauracyjną i konferencyjno-bankietową - w tej drugiej przygotowaliśmy elegancką, klimatyzowaną salę bankietową dla 200 osób. Wystrój sali oraz eleganckie okrągłe stoły sprostają oczekiwaniom ...

Przyjęcie weselne w klimatach śródziemnomorskich.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 200

Dwór Ołtarzew

Ożarów Mazowiecki

Bajkowe, eleganckie wnętrza Dworu Ołtarzew tworzą w zestawieniu z wspaniałym otoczeniem pełnym natury, cudowną całość idealnie nadającą się na tło przyjęcia weselnego. W tym celu przygotowaliśmy stylowo zaaranżowaną salę bankietową ...

Drżący głos skrzypiec śpiewał jakiegoś sentymentalnego walca, wtórowała mu jękliwie wiolonczela, to muzyka cichła, a natomiast wybuchał gwar kilkunastu głosów i śmiech rozlewał się kaskadą bujną na cichą ulicę razem z brzękiem szklanek i talerzy. Bawiono się wesoło. "Ziemia obiecana" Władysław Reymont

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 150