typ: Hotel na wesele, województwo: Podkarpackie, miejscowość: RZESZÓW

HOTEL PAŁAC***

HOTEL PAŁAC*** - RZESZÓW

Z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu parku – usytuowany jest Hotel Pałac w Jasionce. To jeden z obiektów zachowanego w całości, jedynego na podkarpaciu kompleksu zabytkowego w parkowo-dworskim stylu. Hotel Pałac jest idealnym miejscem do zorganizowania przyjęcia weselnego.

Obiekt położony jest zaledwie 10 minut jazdy od centrum Rzeszowa. Odległość 200 m od drogi wojewódzkiej oraz 1500 m od lotniska gwarantuje dogodny dojazd.

Zabytkowe wnętrza, wykwintna kuchnia (karpacka, staropolska, węgierska i indyjska) - zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta wszystkich Gości.

Do dyspozycji oddajemy jedyną w regionie prawdziwą SALĘ BALOWĄ o powierzchni 600 m2, którą na życzenie Państwa Młodych – możemy podzielić na pół - 150 m2 na konsumpcję 150 m2 do tańczenia.

Cena wesela od osoby 159 zł, przy minimalnej liczbie 120 osób - na SALI ZŁOTEJ HOTELU PAŁAC
Cena wesela od osoby 179 zł, przy minimalnej liczbie 130 osób - na SALI BALOWEJ HOTELU PAŁAC


APARTAMENT DLA MŁODEJ PARY GRATIS ! oraz 2 POKOJE 2-OSOBOWE DLA RODZICÓW PAŃSTWA MŁODYCH - GRATIS!

Jedyny na podkarpaciu zachowany w całości zabytkowy zespołu dworsko-parkowego na który składa się Pałac, 6-cio hektarowy park dworski, dwór, spichlerz oraz karczma.

Dwór Ostoya


Karczma Przy Dworze

Spichlerz

 

Galeria zdjęć

Facebook
HOTEL PAŁAC***
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 3

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2016-07-26
Mieliśmy ślub cywilny i wesele w tym ośrodku. Najlepsza decyzja (zaraz po powiedzeniu "tak"). Pani Magda - bardzo serdeczna osoba, z inicjatywą, otwarta na pomysły, zaangażowana na 110%. Praktycznie każde życzenie mogło być zrealizowane. Ślub mieliśmy w bogatej Sali Balowej, wesele w Sali Złotej. Jedzenie wyśmienite, niczego nie brakowało. Przepiękny teren dookoła, goście mogli odpocząć w parku z dala od drogi, bez zgiełku, a dzieci mogły bezpiecznie się bawić. My i nasi goście będziemy wspominać to wesele latami. Polecamy!