typ: Hotel na wesele, województwo: Małopolskie, miejscowość: Kraków

Hotel Europejski * * *

Kraków 31-034
Lubicz 5
tel.: (12) 423 25 10, 790 226 226
http://www.he.pl
he@he.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 1656
Hotel Europejski * * * - Kraków

Piękny Hotel Europejski * * * z tradycją od 1884 roku, znajduje się w Krakowie. Oddajemy w nim do dyspozycji Państwa - 7 sal konferencyjno-szkoleniowych, restaurację Kossakowa serwującą kuchnię staropolską, pub, salę balową do 300 osób i czarodziejski letni ogród.

 


W 42 klimatyzowanych pokojach, hotel może gościć łącznie 78 osób. Dla Państwa wygody, do dyspozycji winda oraz przestronny parking strzeżony.

Z przyjemnością w Sali bankietowej hotelu zorganizujemy przyjęcia z okazji studniówki, wesela, komunii oraz bankietów firmowych, czy hucznego Sylwestra.

Zapraszamy do zapoznania się z Ofertą weselną.

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Miejscowości w pobliżu

Wieliczka, Skawina, Bochnia, Chrzanów, Trzebinia, Olkusz
Facebook
Hotel Europejski * * *

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-07-13
Nasze wesele we wrześniu 2016 roku było bardzo udane. Troszkę na początku się obawiałam przy wyborze miejsca, gdyż nie znalazłam wielu komentarzy odnośnie wesela w Hotelu Europejskim w internecie, a cena wydawała mi się zbyt niska jak na takie miejsce (w porównaniu z niektórymi ofertami) ale wszystkie obawy okazały się niesłuszne. Sala sama w sobie pięknie się prezentuje (szczególnie przy okrągłych stołach), nawet bez dekoracji ślubnych. Personel jest bardzo pomocny zarówno przy planowaniu wesela, jak i w trakcie. Mogliśmy dokonać wielu zmian w propozycji weselnej hotelu. Dania były smaczne i ładnie podane. Bardzo obfity stół szwedzki. Plusem jest dodatkowa sala, którą można wykorzystać ( u nas na kawę/herbatę). Przy małej ilości czasu na planowanie wesele i zajmowanie się szczegółami idealne miejsce- pomimo naszego niewielkiego zaangażowania wszystko przebiegło idealnie! Udane wesele, goście zadowoleni.