typ: Restauracja, województwo: Podkarpackie, miejscowość: Leżajsk

Gospoda u Więcławów

Gospoda u Więcławów - Leżajsk

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprez na miejscu w Gospodzie w naszych trzech salach na ponad 200, bądź w miejscu wskazanym przez klienta. dzień powinien być wyjątkowy i niezapomniany. Nasza Gospoda to niezwykłe miejsce, idealne na świętowanie Państwa Ślubu niepowtarzalnym klimacie, doskonałej kuchni oraz z miłą obsługą.

Z przyjemnością nasza obsługa podejmie się przygotowania dla Państwa uroczystości, zaspakajając nawet najbardziej wybredne życzenia dotyczące tej wyjątkowej chwili. Chętnie służymy radą w doborze zespołu muzycznego, DJ, wodzireja, kamerzysty, fotografa czy firmy dekoratorskiej.

Dla naszych Par Młodych mamy miłą niespodziankę od ‘’Gospody u Więcławów’’.

Galeria zdjęć

Facebook
Gospoda u Więcławów
Wasza ocena:
4.61   |  głosów: 23

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-10-02
23 września byłam gościem na weselu Pauliny i Piotra. Obiekt na zewnątrz w remoncie lub przebudowie, ale wiadomo,jeżeli jest taka potrzeba, kiedyś trzeba to zrobić. Wnętrze sali ładne, obszerne i zadbane. Jedzenie po prostu rewelacyjne! Smaczne,świeże, elegancko podane. Gratulacje oraz podziękowania dla kuchni za wyczucie smaku oraz estetykę wydawanych posiłków. Podziękowania także dla kelnerów sprawnie obsługujących wspomniane wesele; za fachowość oraz znajomość sztuki kelnerskiej najwyższa ocena. Szczerze polecam ten lokal.