typ: Hotel na wesele, województwo: Mazowieckie , miejscowość: Lesznowola

Gościniec Oycowizna

Gościniec Oycowizna - Lesznowola

Gościniec Oycowizna to tradycja polskiej wsi przeniesiona wraz z oryginalnymi elementami, pochodzącej z 1905 r. chaty naszych pradziadków. Pod dachem krytym strzechą i gontem dziś skrywa się piękna i znana lokalnie restauracja, catering i hotel z gościnnymi izbami.Gościniec powstał latem 2008 r. To budynek o łącznej powierzchni 1800 m2 z dużym ogrodem, rozległymi gankami oraz parkingiem 2500m2.

Wyjątkowość Gościńca polega na tym, że choć znajduje się tak niedaleko gwaru miasta to każdy, kto tu przyjedzie, czuje się jakby przybył do miejsca, które pamięta z lat dzieciństwa - cichego, spokojnego i beztroskiego. Wesele na samą myśl o tym wydarzeniu każda młoda para odczuwa dreszczyk emocji i szybsze bicie serca. Nic dziwnego, w końcu to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu kobiety i mężczyzny, poprzedzona wieloma miesiącami przemyślanych przygotowań!
Organizując przyjęcie weselne Narzeczeni muszą tak wszystko zorganizować i o wszystkim pomyśleć, aby Goście byli zadowoleni, ponieważ w centrum uwagi będą Nowożeńcy, ale jednak mimo wszystko to właśnie Goście stworzą klimat i atmosferę wesela. My wiemy, jak pomóc Wam w dokonaniu właściwych wyborów, znalezieniu rozwiązań i realizacji wymarzonych przez Was pomysłów!!!

Poniżej przedstawiamy Wam scenariusz standardowego przyjęcia weselnego, który możemy modyfikować do woli w zależności od Waszych pragnień. Wesela organizujemy od 100 do 180 osób w jednej Sali z tańcami – ewentualnie jest możliwość zorganizowania większego przyjęcia przy wykorzystaniu kilku sal.
Na początek Powitanie Młodych chlebem i solą przez Rodziców. Następnie Wzniesienie toastu i zajęcie miejsc przez Weselników. Forma przyjęcia weselnego Wesele organizowane sposobem tradycyjnym, stoły z litego drewna ustawione w formie biesiadnej, na życzenie przykryte zostaną obrusami, do siedzenia piękne drewniane krzesła robione przez wprawnego rzemieślnika, a dla Młodych pięknie udekorowane krzesła wyróżniające się wśród innych.
Na każdym stole znajdować się będą:
* Świeczniki
* Dekoracje kwiatowe zależne od pory roku
* Przyprawy

A przed każdym z Gości:
* Serwetka płócienna w przemyślny sposób ułożona
* Niezbędne sztućce do dań według potrzeb wymieniane i uzupełniane
* Szklanka do napoju zimnego
* Kieliszek do wódki
* Kieliszek do wina białego - ewentualnie
* Kieliszek do wina czerwonego - ewentualnie Menu Ustalane jest indywidualnie w zależności od wyboru jakiego dokonają, z naszą sugestią przyszli Nowożeńcy.

Wśród dań specjalnych jakie polecamy, szczególnie zachęcamy Was do zamówienia jako dodatkowej atrakcji, płonących i serwowanych przez kucharzy na sali weselnej poszczególnych pozycji:
* prosię ( przykład znajdziecie w naszej galerii!)
* goleń
* udziec wołowy
* udziec z dzika
Koszty:
W zależności od ustalonych szczegółów Wesela oraz dodatkowych atrakcji przygotujemy dla Was dokładny kosztorys! Na poczet biesiady weselnej zapewniamy:
* Dla Nowożeńców apartament z jakuzzi
* Salę balową z wyżej opisanymi meblami
* Miejsce do pląsania
* Rulony z menu ułożone przed każdym z Gości z Ich imieniem i nazwiskiem tak aby swoje miejsce każdy zapamiętał,
* Plan sali weselnej rozmieszczony na specjalnej tablicy,
* Profesjonalną obsługę, która będzie dbała o Gości tak, aby niczego Im nie brakło
* Kącik, w którym Młodzi będą mogli zawiesić swoje pamiątkowe obrazki i stworzyć galerię pamiątkową
* Toalety oddzielne dla kobiet i dla mężczyzn
* Szatnię z możliwością ustawienia w niej Pana, który będzie pilnował Waszych kapot (szatniarz dodatkowo płatny)
* Parking dla powozów co wszystkich przywiozą na biesiadę weselną

Natomiast za dodatkową opłatą u nas do nabycia:
* Winiarnia z profesjonalnym barmanem, w której będzie można postawić do dyspozycji bar z wszelkimi trunkami jakie przy naszej pomocy młodzi zamówią. Jak również winiarnia bez barmana, w której będzie można zasiąść w chłodzie i odpocząć od gwaru i muzyki
* Stół wiejski z naszymi specjałami dla zainteresowanych, a na nim: szynka pieczona w całości podana z nogą , wszelkie inne nasze wędliny czy to wędzone, czy pieczone na dechach podane, smalec przyrządzony według przepisu Babci Jadzi , twaróg ze szczypiorkiem , a do tego kiełbasy podsuszane, ogórki kiszone lub małosolne zależne od pory, z chlebem w naszym pieczonym w piecu
* Pokoje gościnne ze śniadaniem
* Fontanna z czekolady co potrafi osłodzić pobyt
* Folklorystyczny zespół muzyczny umili Biesiadnikom pobyt, przedstawiając tańce i zabawy ludowe jednocześnie śpiewając
* Grupa aktorów, którzy będą zabawiać Gości, przedstawiając wybraną sztukę
* Program dla dzieci, z występującym Clownem oraz opiekunką
* Reportaż fotograficzny i filmowy z odbytej biesiady weselnej

Nadmieniamy, że wszystkie dania będą przygotowywane u nas na miejscu w tradycyjny sposób przez wybitnych fachowców, cieszących się w gastronomii dużym autorytetem.
To gwarantuje wyśmienity smak oraz wysoką jakość spożywanych potraw ku uciesze zaproszonych Gości, co zjadą się świętować. Serdecznie dziękujemy, że zapoznaliście się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że spotka się ona z zainteresowaniem i pozwoli nam wspólnie zrealizować przedsięwzięcie. Czekamy na wszelkie uwagi i sugestie, by pomóc zmodernizować ofertę tak, aby w pełni odpowiadała ona Waszym wymaganiom.

Pozdrawiamy i wszystkich zapraszamy!

Galeria zdjęć

Facebook
Gościniec Oycowizna
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa mazowieckiego

Hotel Złote Dęby ***

Warszawa

W Hotelu Złote Dęby *** oferujemy Państwu klimatyzowaną salę balową, na przyjęcia do 160 osób. Charakter sali nadaje bogaty wystrój, idealny jako oprawa przyjęcia weselnego. Zapewniamy profesjonalna obsługę i staranne ...

Każde wesele przygotujemy zgodnie z Państwa życzeniem.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 160

Hotel Cyprus

Książenice

W Hotelu Cyprus wyodrębniliśmy dwie strefy - hotelowo-restauracyjną i konferencyjno-bankietową - w tej drugiej przygotowaliśmy elegancką, klimatyzowaną salę bankietową dla 200 osób. Wystrój sali oraz eleganckie okrągłe stoły sprostają oczekiwaniom ...

Przyjęcie weselne w klimatach śródziemnomorskich.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 200

Dwór Ołtarzew

Ożarów Mazowiecki

Bajkowe, eleganckie wnętrza Dworu Ołtarzew tworzą w zestawieniu z wspaniałym otoczeniem pełnym natury, cudowną całość idealnie nadającą się na tło przyjęcia weselnego. W tym celu przygotowaliśmy stylowo zaaranżowaną salę bankietową ...

Drżący głos skrzypiec śpiewał jakiegoś sentymentalnego walca, wtórowała mu jękliwie wiolonczela, to muzyka cichła, a natomiast wybuchał gwar kilkunastu głosów i śmiech rozlewał się kaskadą bujną na cichą ulicę razem z brzękiem szklanek i talerzy. Bawiono się wesoło. "Ziemia obiecana" Władysław Reymont

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 150