typ: Dom Weselny, województwo: Śląskie, miejscowość: Bielsko-Biała

Firma Cateringowa "Bon Appetit"

Firma Cateringowa

Zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami naszych Klientów, firma cateringowa "Bon Appetit" przygotowała i wyspecjalizował się w organizacji wszelakiego typu imprez okolicznościowych takich jak; chrzciny, roczki, komunie, konsolacje (stypy), wesela jedno/dwudniowe, jubileusze, imprezy firmowe, konferencje jak również i innego rodzaju przyjęć.

Posiadamy profesjonalny zespół kucharzy i kelnerów, którzy od wielu lat na terenie Bielska-Białej i okolic biorą udział w organizacji przyjęć okolicznościowych. Dysponujemy własną salą wraz z pełnym zapleczem kuchennym, mogącą pomieścić nawet 100 gości. Oprócz tego proponujemy Państwu także inne różnej wielkości sale w Bielsku-Białej i okolicach.
Zapewnimy catering i zorganizujemy uroczystość w każdym, wskazanym przez Państwa miejscu.Posiadamy profesjonalny zespół kucharzy i kelnerów, którzy od wielu lat na terenie Bielska-Białej i okolic biorą udział w organizacji przyjęć okolicznościowych. Dysponujemy własną salą wraz z pełnym zapleczem kuchennym, mogącą pomieścić nawet 100 gości. Oprócz tego proponujemy Państwu także inne różnej wielkości sale w Bielsku-Białej i okolicach. Zapewnimy catering i zorganizujemy uroczystość w każdym, wskazanym przez Państwa miejscu.

 

Galeria zdjęć

Facebook
Firma Cateringowa "Bon Appetit"
Wasza ocena:
4.86   |  głosów: 7

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.