typ: Hotel na wesele, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Węgrów

Everest Hotel & Restauracja

Everest Hotel & Restauracja - Węgrów

W skład kompleksu Everest wchodzą obiekty położone w Węgrowcu, miejscowości leżącej w dolinie rzeki Liwiec, która jest uważana za historyczną granicę między Mazowszem a Podlasiem. Dojazd stąd do centrum Warszawy zajmuje niespełna godzinę. W kompleksie udostępniamy szerokie możliwości wypoczynku w hotelu i naszym Klubie Fitness oraz możliwość rozrywki o każdej porze roku.

Dysponujemy pokojami 1, 2, 3 osobowymi o podwyższonym standardzie. Propomujemy także gustownie urządzone,  przestronne apartamenty. Klimatyzowana, stylowa i elegancka sala balowa pomieści około 150 osób. jest to wręcz idealne miejsce na organizację niezapomnianych uroczystości weselnych, rodzinnych, czy konferencji. Uzupełnieniem sali jest wyjście na ukwiecony ogródek ze stylową altaną z atrybutami Mistrza Twardowskiego. Jesteśmy świadomi, że dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu i uważamy, że udane wesele, to doskonały początek na nową,  wspólną drogę życia.

Zapraszamy do zrealizowania swoich marzeń i organizacji uroczystości weselnej w pięknych i gustownych wnętrzach Hotelu Everest***

Galeria zdjęć

Facebook
Everest Hotel & Restauracja
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.