typ: Dwór i Pałac, województwo: Lubelskie, miejscowość: Zamość

Dwór Ujazdowski

Dwór Ujazdowski - Zamość

Wybór miejsca na wesele to niełatwa decyzja. Warto poświęcić trochę czasu aby dobry wybór zagwarantował doskonałą zabawę oraz niezapomniane przeżycia i wspomnienia.

Harmonia pięknych wnętrz Dworu Ujazdowski, w których możemy zorganizować przyjęcia dla przeszło 150 osób oraz zabytkowy park otaczający teren jest oprawą z najpiękniejszych marzeń. Każde z naszych przyjęć organizujemy na najwyższym poziomie. Przywiązujemy wagę do każdego szczegółu i zapewniamy miłą, domową atmosferę. Doświadczona, profesjonalna obsługa zadba, by każdy poczuł się tutaj wyjątkowo.

Dysponujemy czterema salami które mogą pomieścić do 160 osób. Ponadto wyjście na taras umożliwia odpoczynek na świeżym powietrzu w przepięknym otoczeniu zabytkowego parku, w który wpisuje się również drewniana, zadaszona altana zbudowana na potrzeby przyjęć.

Odrestaurowany Polski Dwór to przede wszystkim magia i czar polskiej kultury i tradycji, gościnności i dobrej kuchni, która stanowi o wyjątkowości tego miejsca.Oferujemy także malowniczo usytuowany nowo wybudowany gościniec z komfortowo wyposażonymi pokojami. Zaciszne, urokliwe otoczenie sprawia iż jest to także doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu.

Dwór Ujazdowski oddaje także do dyspozycji gości 20 komfortowo wyposażonych pokoi.

 

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Facebook
Dwór Ujazdowski
Wasza ocena:
4.60   |  głosów: 10

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.