typ: Dom Weselny, województwo: Małopolskie, miejscowość: Nowy Sącz

Dom Weselny Alfa II

Dom Weselny Alfa II - Nowy Sącz

ALFA to firma, która powstała 1995 roku. Zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych, wesel, studniówek, komunii św. i innych spotkań rodzinnych i firmowych.

Dom Weselny Alfa II znajduje się w idealnej lokalizacji na przedmieściach miasta Nowy Sącz, przy trasie prowadzącej na Kraków. W otaczającym go, niepowtarzalnym klimacie służy Gościom od wielu lat.

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy salę z pięknym tarasem, przeznaczoną na przyjęcia dla 250 osób, przy którym znajduje się duży parking. Wieloletnie doświadczenie w organizaowaniu uroczystości, wyczucie smaku oraz nabyte umiejętności, gwarantują udane przyjęcie. Dodatkowo wspaniała architektura, eleganckie wnętrza i ekskluzywny design to wizytówka obiektu. Organizowane tutaj przyjęcia są spełnianiem Państwa oczekiwań a nieraz marzeń. Różnorodne oświetlenie, oryginalne meble, czy też zastosowane materiały wykończeniowe, połączone z niezwykłą dbałością o najdrobniejsze detale, tworzą nowoczesny, niepowtarzalny wystrój sali.

Zwracamy uwagę nie tylko na dekoracje ale też na smak dań i oryginalny, wyszukany ich wygląd, ponieważ ogromne znaczenie ma estetyka podania. Wyśmienite potrawy oparte na tradycyjnej recepturze Polskiej Kuchni, tworzone przez ludzi z bogatym stażem, naszych Szefów Kuchni, gwarantują niezapomniane wrażenia kulinarne dla Gości. Wiemy, że mikroklimat panujący wokół, zaostrza zmysły dlatego chcemy zapewnić Kilentom intensywność cudownych doznań smakowych i estetycznych. Dopełnieniem jest miły i profesjonalny personel, który swoim podejściem do klienta nadaje cudowną atmosferę i powoduje, że Państwo odprężają się i mogą oderwać od trosk dnia codziennego.

Menu weselne, obejmuje powitanie Młodej Pary chlebem i solą oraz toast Gości lampką szampana. Składa się ono z uroczystego obiadu i dodatkowo 3 gorących posiłków. Na stoły podajemy i sukcesywnie uzupełniamy podczas trwania uroczystości, zimną płytę, serwujemy zimne i gorące napoje bez limitu, czy owoce i lody.

Lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Galeria zdjęć

Facebook
Dom Weselny Alfa II
Wasza ocena:
4.76   |  głosów: 25

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.